Antradienis, rugpjūčio 16 d.

Raseinių kredito unija

Raseinių kredito unija
Raseinių kredito unija
Finansinė institucija, teikianti paslaugas tik savo nariams. Kredito unijos nariai sudaro bendrą santaupų fondą, iš kurio teikia paskolas vienas kitam
Įmonės kodas 110086568
Įmonės adresas Maironio g. 10, Raseiniai
Telefonas +370 428 51962
Telefonas +370 611 79200
Vadovas/direktorius Birutė Žiūraitienė
El. paštas raseiniai@kreda.lt
Raseinių kredito unija

RASEINIŲ KREDITO UNIJA - finansinė institucija, teikianti paslaugas tik savo nariams. Kredito unijos nariai sudaro bendrą santaupų fondą, iš kurio teikia paskolas vienas kitam, nustatydami sau priimtinas sąlygas. Nariai vienijasi pagal tam tikrą bendrą kriterijų ir demokratiškai valdo kredito uniją pagal veikiančius įstatymus.

Unija yra pelningai veikianti kooperatinė finansinė institucija, kurios aktyvai sudaro daugiau nei 38 mln. eurų. Uniją vienija apie 6500 narių.

Siekiame, kad Unija būtų valdoma skaidriai bei atsakingai, tuo pačiu kuriame nariams ir Unijai ekonomiškai naudingus santykius. Norime, kad Unijos suburti nariai žinotų, jog Unija yra bendras visų mūsų – pajininkų kūrinys. Kuo Unija kaip organizacija bus stipresnė, tuo ji labiau pasitarnaus savo nariams ir visai bendruomenei.

 

VEIKLOS TERITORIJA

Raseinių kredito unija aptarnauja klientus, kurie gyvena, dirba ar mokosi: Raseinių r. sav, Kauno m. sav., Kauno r. sav, Kėdainių r. sav., Jurbarko r. sav., Jonavos r.sav., Kaišiadorių r. sav., Prienų r. sav., Kazlų Rūdos r. sav., Šakių r. sav.

 

Centrinis biuras ir adresas korespondencijai: Maironio g. 10, 60151 Raseiniai

Registracijos adresas: Verslo g. 6, 54311 Kumpių k., Kauno r.

 
 
 
Raktažodžiai: Raseinių kredito unija, finansinė institucija, santaupų fondas, fondas, santaupos, paskolos, paskola, unija, indėliai, indėlis, mokėjimo ... Žiūrėti daugiau
Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.