Naujienos

„Ltintus“ langų gamyklai Šiauliuose – 8 mln. eurų

2022-10-03
„Ltintus“ langų gamyklai Šiauliuose – 8 mln. eurų
„Swedbank“ skyrė 8 mln. eurų finansavimą naujos langų gamyklos statybų projektui, kurį vysto įmonė „Ltintus“. Šiaulių pramoniniame parke statomoje gamykloje numatoma gaminti energiškai efektyvius ir pasyvaus namo standartus atitinkančius polimerinius langus ir duris.

Gamyklos statybas planuojama užbaigti 2023 m. pradžioje.

„Su įmone „Ltintus“ sėkmingai bendradarbiaujame nuo 2020 m. Per kelerius metus stebėjome sparčią ir užtikrintą šios įmonės plėtrą auginant produkcijos pardavimus ir kuriant naujas darbo vietas. Finansuodami naujos gamyklos statybas, norime padėti įgyvendinti tolesnius šios įmonės ambicingus plėtros planus, kurie prisideda prie Šiaulių regiono ekonomikos ir tuo pačiu Lietuvos eksporto potencialo sustiprinimo“, – sako „Swedbank“ Verslo klientų tarnybos vadovas Antanas Sagatauskas.

Pasak A. Sagatausko, džiugina ir tai, kad Lietuvoje gaminama produkcija, kuri išsiskiria aukštu energiniu efektyvumu, padės sumažinti pastatų energijos poreikius ir su tuo susijusias dujų emisijas, taip prisidedant prie pasaulinių tvarumo tikslų.

Naujoje „Ltintus“ gamykloje pagaminta produkcija atitiks LEED ir „Passive House“ energinio efektyvumo standartus ir bus eksportuojama į JAV, kur jos pirkėja taps amerikiečių įmonė „Intus Windows“. Lietuvoje pagaminti langai bus skirti viešbučiams, biurams, mokykloms ar kitiems didelio ploto pastatams.

Verslosavaite.lt

Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.