Renginių vedėjas Švogeriai LT

Renginių vedėjas Švogeriai LT
Visa Lietuva
Telefonas Giedrius +370 670 64649, Romualdas +370 684 47100
El. paštas info@svogeriai.lt

Veiklos pristatymas: 

Planuojate savo Jubiliejų, vestuves, krikštynas ir ieškote šventės vedėjų ir muzikantų, o galbūt norite padaryti kažkam staigmeną ir pasirūpinti, kad šventė būtų linksma? ŠVOGERIAI LT grupė pasiruošusi Jums padėti! Patirtis renginių organizavime, vedime 14 metų. Anksčiau buvome pavieniai renginių vedėjai – atlikėjai, dabar drauge stengiamės, kad Jūsų šventės įgautų kuo daugiau spalvų ir įspūdžių, atliekame daugiausiai lietuviškos estrados ir lietuviškos populiariosios muzikos kūrinius pagal instrumentinę muziką (pagal minusinius failus).

Mes esame jauni, energingi, entuziastingi ir kitokie muzikantai nei, kad yra nusistovėję jau pas mus Lietuvėlėje. Mes paruošiame vakaro scenarijų ir suderiname jį su užsakovu. Prieš kiekvieną vakarėlį stengiamės kuo daugiau pabendrauti su šventės kaltininkais ar užsakovais, siekdami kuo geriau atlikti savo darbą pagal jų pageidavimus. Žaidimai, dainos, pilnas vakaro vedimas su gera programa, diskoteka su profesionaliais šviesos muzikos ir dūmų efektais, naudojame profesionalią audio aparatūrą. 

Galima užsisakyti tik muziką su šviesų efektais kelioms valandoms, mūsų draugai siūlo Jums vakarėlio metu pravesti sportinių ar lotynų amerikos šokių pamokėles, kad šventėje atsirastų neįprastų judesių ir šokio nuotaikos.

Taipogi turime draugų fotografų, kurių paslaugomis Jūs galite pasinaudoti kelių valandų fotosesijai prieš šventę ar užsisakyti fotografo paslaugas visai šventei. Reikalinga šventės vieta? Taip pat galime pasiūlyti nuostabią vietą Jūsų šventei.

  • Vestuvių švenčių vedimas
  • Įmonių renginių vedimas
  • Gimtadienių, jubiliejų vedimas
  • Krikštynų vedimas
  • Šampano taurių piramidė Jūsų šventėje

 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Tiesiog kitokia grupė ŠVOGERIAI LT – Muzika tavo šventei! 

---------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Panašios paslaugos

Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.