Ketvirtadienis, balandžio 18 d.

Vilniaus miesto antstoliai

Antstoliai
Antstoliai
Antstolių rūmai, asociacija.
Lietuvos Respublikos antstoliai vienijasi į Lietuvos antstolių rūmus, kurie įgyvendina antstolių savivaldą.
Konstitucijos pr. 15, 09319 Vilnius
Į. kodas 126198978
Telefonas +370 5 275 0067
Mobilus telefonas +370 614 61105
Antstoliai

Vilniaus miesto antstolė Jurgita Bareikienė

Antstolės Jurgitos Bareikienės kontora

Adresas Laisvės pr. 79e-72, LT-06122 Vilnius
Telefonas +370 5 2407751
Mobilus telefonas +370 685 37529
El. paštas J.Bareikiene@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolė Irena Beliačic

Antstolės Irenos Beliačic kontora

Adresas Gedimino pr. 24, LT-01103 Vilnius
Telefonas +370 645 54556
El. paštas I.Beliacic@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolis Darius Bliznikas

Antstolio Dariaus Blizniko kontora

Adresas Konstitucijos pr. 12, LT-09308 Vilnius
Telefonas +370 5 2104862
El. paštas D.Bliznikas@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolis Mindaugas Dabkus

Antstolio Mindaugo Dabkaus kontora

Adresas Linkmenų g. 5, LT-09306 Vilnius
Telefonas +370 5 2300756
Mobilus telefonas +370 682 30591
El. paštas M.Dabkus@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolė Inga Karalienė

Antstolių Ingos Karalienės, Neringos Lipeikienės, Ginto Badikonio, Andriaus Bublio ir Ramūno Kamarausko kontora

Adresas J. Basanavičiaus g. 8/ Vingrių g. 1, 01118 Vilnius
Telefonas +370 5 2691550
Mobilus telefonas +370 611 13431
El. paštas i.karaliene@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolė Virginija Meškauskienė

Antstolių Virginijos Meškauskienės ir Irmanto Gaidelio kontora

Adresas J. Baltrušaičio g. 11-118, LT-06145 Vilnius
Telefonas +370 5 2700081
Mobilus telefonas +370 698 41233, +370 659 15155
El. paštas V.Meskauskiene@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolė Daiva Milevičienė

Antstolių Vitalio Milevičiaus ir Daivos Milevičienės kontora

Adresas Kęstučio g. 50-3, LT-08112 Vilnius
Telefonas +370 5 2607788
El. paštas D.Mileviciene@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolis Vytautas Mitkus

Antstolio Vytauto Mitkaus kontora

Adresas A. Stulginskio g. 5, LT-01115 Vilnius
Telefonas +370 5 2734216
Mobilus telefonas +370 615 38 743
El. paštas v.mitkus@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolis Saulius Mulevičius

Antstolio Sauliaus Mulevičiaus kontora

Adresas Ukmergės g. 369 A, LT-12142 Vilnius
Telefonas +370 5 2742794
El. paštas S.Mulevicius@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolis Arminas Naujokaitis

Antstolio Armino Naujokaičio kontora

Adresas Šeškinės g. 45C-90, 07158 Vilnius
Telefonas +370 5 2790990
El. paštas a.naujokaitis@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolė Brigita Palavinskienė

Antstolių Brigitos Palavinskienės ir Eduardo Sergėjevo kontora

Adresas Naugarduko g. 100 (2 aukštas), LT-03160 Vilnius
Telefonas +370 5 261 0163
Mobilus telefonas +370 670 22661
El. paštas B.Palavinskiene@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolė Daiva Prunskienė

Antstolės Daivos Prunskienės kontora

Adresas A. Vivulskio g. 4-8, LT-03220 Vilnius
Telefonas +370 5 2659094
El. paštas D.Prunskiene@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolis Gintautas Puodžiukas

Antstolių Gintauto Puodžiuko ir Aurelijos Puodžiukienės kontora

Adresas Žygio g. 91, LT-08234 Vilnius
Telefonas +370 5 2724794
Mobilus telefonas +370 673 52999
El. paštas G.Puodziukas@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolis Dainius Šidlauskas

Antstolių Dainiaus Šidlausko ir Astos Stanišauskaitės kontora

Adresas Spaudos g. 9-109, LT-05132 Vilnius
Telefonas +370 5 2058130
Mobilus telefonas +370 606 87324, +370 685 32204
El. paštas info@antstolis.info

Vilniaus miesto antstolė Nemira Šiugždaitė-Stakeliūnė

Antstolių Nemiros Šiugždaitės-Stakeliūnės ir Dariaus Stakeliūno kontora

Adresas Konstitucijos pr. 15-74, LT-09319 Vilnius
Telefonas +370 5 2742742
Mobilus telefonas +370 698 47779, +370 687 87099
El. paštas N.Siugzdaite@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolis Dalius Traigys

Antstolio Daliaus Traigio kontora

Adresas M. K. Čiurlionio g. 5-20, LT-03104 Vilnius
Telefonas +370 5 2507462
Mobilus telefonas +370 610 37190
El. paštas d.traigys@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolis Robertas Vasiliauskas

Antstolio Roberto Vasiliausko kontora

Adresas M. K. Čiurlionio g. 70, LT-03100 Vilnius
Telefonas +370 5 2652787
El. paštas r.vasiliauskas@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolis Rimantas Vižainiškis

Antstolio Rimanto Vižainiškio kontora

Adresas Aguonų g. 6, LT-03213 Vilnius
Telefonas +370 5 2159590
El. paštas r.vizainiskis@antstoliai.lt
Naujienos
Kviečiame dalyvauti! Lietuvoje vykdomas su demencija susijusių nuostatų tyrimas Kviečiame dalyvauti! Lietuvoje vykdomas su demencija susijusių nuostatų tyrimas
2024-04-16
Asociacija „Demencija Lietuvoje“ ir pasaulinė organizacija „Alzheimer‘s Disease International“ vykdo su demencija susijusių n...
ECB palūkanų dar nesumažino, bet... ECB palūkanų dar nesumažino, bet...
2024-04-11
Šiandien Europos Centrinis Bankas (ECB) bazinių palūkanų normų nesumažino, tačiau labai tikėtina, kad tai padarys sekančio va...
„TransferGo“ – 10 mln. dolerių investicija „TransferGo“ – 10 mln. dolerių investicija
2024-04-10
Lietuvių įkurta pasaulinė finansinių technologijų įmonė „TransferGo“ užsitikrino 10 mln. dolerių investiciją iš Taivano įstei...
Ar „fintech“ pakeis tradicinius bankus? Ar „fintech“ pakeis tradicinius bankus?
2024-04-09
Nuo šio dešimtmečio pradžios Lietuva yra viena iš pirmaujančių valstybių pagal finansinių technologijų („fintech”) indeksą. K...
Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.