Laikinoji Gegužės 3-iosios grupė - Laikinosios grupės

Lietuvos Respublikos Seimas
Lietuvos Respublikos Seimas
Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija
Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Įmonės kodas: 188605295
Telefonas: (8 5) 2396060, Faksas: (8 5) 2396289
El. paštas: priim@lrs.lt
Lietuvos Respublikos Seimas

Andrius Kubilius

Pirmininkas
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396658
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Andrius.Kubilius@lrs.lt;ankubi@lrs.lt

Mantas Adomėnas

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396631
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Mantas.Adomenas@lrs.lt

Aušrinė Armonaitė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396913
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Ausrine.Armonaite@lrs.lt

Juozas Bernatonis

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396328
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Juozas.Bernatonis@lrs.lt

Rasa Budbergytė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396699
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Rasa.Budbergyte@lrs.lt

Kęstutis Glaveckas

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396637
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Kestutis.Glaveckas@lrs.lt;keglav@lrs.lt

Rasa Juknevičienė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396711
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Rasa.Jukneviciene@lrs.lt, rajukn@lrs.lt

Gediminas Kirkilas

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396609
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Gediminas.Kirkilas@lrs.lt;gekirk@lrs.lt

Gabrielius Landsbergis

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396721
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Gabrielius.Landsbergis@lrs.lt

Michal Mackevič

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396613
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Michal.Mackevic@lrs.lt

Mykolas Majauskas

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396959
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Mykolas.Majauskas@lrs.lt

Kęstutis Masiulis

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396636
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Kestutis.Masiulis@lrs.lt

Monika Navickienė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396270
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Monika.Navickiene@lrs.lt

Arvydas Nekrošius

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396678
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Arvydas.Nekrosius@lrs.lt

Juozas Olekas

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396677
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Juozas.Olekas@lrs.lt;juolek@lrs.lt

Žygimantas Pavilionis

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396733
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Zygimantas.Pavilionis@lrs.lt

Mindaugas Puidokas

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396625
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Mindaugas.Puidokas@lrs.lt

Edmundas Pupinis

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396701
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Edmundas.Pupinis@lrs.lt

Virginijus Sinkevičius

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396696
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Virginijus.Sinkevicius@lrs.lt

Gintaras Steponavičius

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396020
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Gintaras.Steponavicius@lrs.lt

Dovilė Šakalienė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396632
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Dovile.Sakaliene@lrs.lt

Ingrida Šimonytė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396978
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Ingrida.Simonyte@lrs.lt

Rita Tamašunienė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396706
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Rita.Tamasuniene@lrs.lt

Egidijus Vareikis

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396606
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Egidijus.Vareikis@lrs.lt

Antanas Vinkus

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396720
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Antanas.Vinkus@lrs.lt

Emanuelis Zingeris

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396644
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Emanuelis.Zingeris@lrs.lt, emzing@lrs.lt
Naujienos
Atnaujintos kelių linijos didins saugumą keliuose Atnaujintos kelių linijos didins saugumą keliuose
2019-11-07
Prasidėjus tamsiajam metų laikotarpiui, kai keliuose kyla nemažai sumaišties, kelininkai baigė atnaujinti kelių linijas ir ho...
„Western Union“ Lietuvoje įkurs dar 300 darbo vietų „Western Union“ Lietuvoje įkurs dar 300 darbo vietų
2019-11-06
„Western Union“, viena iš tarptautinių pinigų pervedimo ir mokėjimo įvairiomis valiutomis lyderių, pradeda įgyvendinti naują...
Įsirenginėjate virtuvę? Šie patarimai padės apsispręsti Įsirenginėjate virtuvę? Šie patarimai padės apsispręsti
2019-11-06
Remontuojant namus ar įsigijus naują būstą bemaž kiekvienam kyla klausimų, kaip išsirinkti buitinę techniką ir išvengti klaid...
Per dešimtmetį legalios degtinės rinka smuko 43 proc. Per dešimtmetį legalios degtinės rinka smuko 43 proc.
2019-11-05
Per daugiau nei dešimt metų viena labiausiai susitraukusių legalių alkoholinių gėrimų rūšių rinkų –stiprieji gėrimai. Remiant...