Laikinoji grupė „Į darnią Lietuvą Vydūno keliu“ - Laikinosios grupės

Lietuvos Respublikos Seimas
Lietuvos Respublikos Seimas
Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija
Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Įmonės kodas: 188605295
Telefonas: (8 5) 2396060, Faksas: (8 5) 2396289
El. paštas: priim@lrs.lt
Lietuvos Respublikos Seimas

Algimantas Kirkutis

Pirmininkas
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396334
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Algimantas.Kirkutis@lrs.lt

Simonas Gentvilas

Pirmininko pavaduotojas
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396660
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Simonas.Gentvilas@lrs.lt

Valius Ąžuolas

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 5236695
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Valius.Azuolas@lrs.lt

Kęstutis Bartkevičius

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396617
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Kestutis.Bartkevicius@lrs.lt

Rima Baškienė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396654
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Rima.Baskiene@lrs.lt

Agnė Bilotaitė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396629
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Agne.Bilotaite@lrs.lt

Valentinas Bukauskas

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396728
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Valentinas.Bukauskas@lrs.lt

Eugenijus Gentvilas

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396311
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Eugenijus.Gentvilas@lrs.lt

Ričardas Juška

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396676
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Ricardas.Juska@lrs.lt

Dainius Kepenis

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396603
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Dainius.Kepenis@lrs.lt

Bronius Markauskas

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396689
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Bronius.Markauskas@lrs.lt

Alfredas Stasys Nausėda

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396618
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Alfredas.Nauseda@lrs.lt

Arvydas Nekrošius

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396678
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Arvydas.Nekrosius@lrs.lt

Aušrinė Norkienė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396956
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Ausrine.Norkiene@lrs.lt

Naglis Puteikis

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396616
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Naglis.Puteikis@lrs.lt

Irina Rozova

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396665
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Irina.Rozova@lrs.lt

Valerijus Simulik

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396687
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Valerijus.Simulik@lrs.lt

Andriejus Stančikas

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396725
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Andriejus.Stancikas@lrs.lt

Levutė Staniuvienė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396622
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Levute.Staniuviene@lrs.lt

Stasys Šedbaras

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396011
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Stasys.Sedbaras@lrs.lt

Irena Šiaulienė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396717
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Irena.Siauliene@lrs.lt;irsiau@lrs.lt

Gintaras Vaičekauskas

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396703
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Gintaras.Vaicekauskas@lrs.lt

Jonas Varkalys

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396647
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Jonas.Varkalys@lrs.lt

Antanas Vinkus

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396720
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Antanas.Vinkus@lrs.lt

Remigijus Žemaitaitis

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396972
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Remigijus.Zemaitaitis@lrs.lt
Naujienos
Atnaujintos kelių linijos didins saugumą keliuose Atnaujintos kelių linijos didins saugumą keliuose
2019-11-07
Prasidėjus tamsiajam metų laikotarpiui, kai keliuose kyla nemažai sumaišties, kelininkai baigė atnaujinti kelių linijas ir ho...
„Western Union“ Lietuvoje įkurs dar 300 darbo vietų „Western Union“ Lietuvoje įkurs dar 300 darbo vietų
2019-11-06
„Western Union“, viena iš tarptautinių pinigų pervedimo ir mokėjimo įvairiomis valiutomis lyderių, pradeda įgyvendinti naują...
Įsirenginėjate virtuvę? Šie patarimai padės apsispręsti Įsirenginėjate virtuvę? Šie patarimai padės apsispręsti
2019-11-06
Remontuojant namus ar įsigijus naują būstą bemaž kiekvienam kyla klausimų, kaip išsirinkti buitinę techniką ir išvengti klaid...
Per dešimtmetį legalios degtinės rinka smuko 43 proc. Per dešimtmetį legalios degtinės rinka smuko 43 proc.
2019-11-05
Per daugiau nei dešimt metų viena labiausiai susitraukusių legalių alkoholinių gėrimų rūšių rinkų –stiprieji gėrimai. Remiant...