Laikinoji grupė „Už Lietuvos futbolo ateitį“ - Laikinosios grupės

Lietuvos Respublikos Seimas
Lietuvos Respublikos Seimas
Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija
Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Įmonės kodas: 188605295
Telefonas: (8 5) 2396060, Faksas: (8 5) 2396289
El. paštas: priim@lrs.lt
Lietuvos Respublikos Seimas

Juozas Olekas

Pirmininkas
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396677
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Juozas.Olekas@lrs.lt;juolek@lrs.lt

Arvydas Anušauskas

Pirmininko pavaduotojas
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396652
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Arvydas.Anusauskas@lrs.lt

Virgilijus Alekna

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396698
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Virgilijus.Alekna@lrs.lt

Mindaugas Bastys

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396722
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Mindaugas.Bastys@lrs.lt

Laurynas Kasčiūnas

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396983
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Laurynas.Kasciunas@lrs.lt

Virginijus Sinkevičius

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396696
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Virginijus.Sinkevicius@lrs.lt

Gediminas Vasiliauskas

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396626
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Gediminas.Vasiliauskas@lrs.lt
Naujienos
Kodėl Kalėdos prasideda rudenį? Kodėl Kalėdos prasideda rudenį?
2019-11-15
Sutikite, rudens pradžioje parduotuvėse pamatę kalėdines dekoracijas ir išgirdę etatines žiemos švenčių dainas ne vienas stab...
Ar elektroninė prekyba pakeis fizines parduotuves? Ar elektroninė prekyba pakeis fizines parduotuves?
2019-11-13
Prireikus naujų batų, šviestuvo ar televizoriaus, vis retesnis šių prekių ieškoti važiuoja į fizines parduotuves, kai jas nus...
Atnaujintos kelių linijos didins saugumą keliuose Atnaujintos kelių linijos didins saugumą keliuose
2019-11-07
Prasidėjus tamsiajam metų laikotarpiui, kai keliuose kyla nemažai sumaišties, kelininkai baigė atnaujinti kelių linijas ir ho...
„Western Union“ Lietuvoje įkurs dar 300 darbo vietų „Western Union“ Lietuvoje įkurs dar 300 darbo vietų
2019-11-06
„Western Union“, viena iš tarptautinių pinigų pervedimo ir mokėjimo įvairiomis valiutomis lyderių, pradeda įgyvendinti naują...