Laikinoji Moterų grupė - Laikinosios grupės

Lietuvos Respublikos Seimas
Lietuvos Respublikos Seimas
Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija
Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Įmonės kodas: 188605295
Telefonas: (8 5) 2396060, Faksas: (8 5) 2396289
El. paštas: priim@lrs.lt
Lietuvos Respublikos Seimas

Aušrinė Armonaitė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396913
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Ausrine.Armonaite@lrs.lt

Agnė Bilotaitė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396629
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Agne.Bilotaite@lrs.lt

Rasa Budbergytė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396699
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Rasa.Budbergyte@lrs.lt

Guoda Burokienė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396705
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Guoda.Burokiene@lrs.lt

Irena Degutienė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396651
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Irena.Degutiene@lrs.lt;irdegu@lrs.lt

Aušra Maldeikienė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396646
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Ausra.Maldeikiene@lrs.lt

Rūta Miliūtė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396719
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Ruta.Miliute@lrs.lt

Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396657
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Radvile.Morkunaite@lrs.lt

Monika Navickienė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396270
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Monika.Navickiene@lrs.lt

Aušrinė Norkienė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396956
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Ausrine.Norkiene@lrs.lt

Raminta Popovienė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396335
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Raminta.Popoviene@lrs.lt

Gintarė Skaistė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396635
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Gintare.Skaiste@lrs.lt

Dovilė Šakalienė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396632
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Dovile.Sakaliene@lrs.lt

Ingrida Šimonytė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396978
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Ingrida.Simonyte@lrs.lt

Agnė Širinskienė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396683
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Agne.Sirinskiene@lrs.lt

Virginija Vingrienė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396723
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Virginija.Vingriene@lrs.lt
Naujienos
Tyrimas: trečdalis lietuvių išsiverstų tik su skaitmeniniu banku Tyrimas: trečdalis lietuvių išsiverstų tik su skaitmeniniu banku
2019-11-18
Maždaug kas trečias (31 proc.) šalies gyventojas jau dabar būtų pasirengęs naudotis vien tik skaitmeninio banko paslaugomis,...
Kodėl Kalėdos prasideda rudenį? Kodėl Kalėdos prasideda rudenį?
2019-11-15
Sutikite, rudens pradžioje parduotuvėse pamatę kalėdines dekoracijas ir išgirdę etatines žiemos švenčių dainas ne vienas stab...
Ar elektroninė prekyba pakeis fizines parduotuves? Ar elektroninė prekyba pakeis fizines parduotuves?
2019-11-13
Prireikus naujų batų, šviestuvo ar televizoriaus, vis retesnis šių prekių ieškoti važiuoja į fizines parduotuves, kai jas nus...
Atnaujintos kelių linijos didins saugumą keliuose Atnaujintos kelių linijos didins saugumą keliuose
2019-11-07
Prasidėjus tamsiajam metų laikotarpiui, kai keliuose kyla nemažai sumaišties, kelininkai baigė atnaujinti kelių linijas ir ho...