Laikinoji Panevėžio krašto bičiulių - Laikinosios grupės

Lietuvos Respublikos Seimas
Lietuvos Respublikos Seimas
Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija
Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Įmonės kodas: 188605295
Telefonas: (8 5) 2396060, Faksas: (8 5) 2396289
El. paštas: priim@lrs.lt
Lietuvos Respublikos Seimas

Jonas Jarutis

Pirmininkas
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396673
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Jonas.Jarutis@lrs.lt

Bronislovas Matelis

Pirmininko pavaduotojas
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396679
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Bronislovas.Matelis@lrs.lt

Virgilijus Alekna

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396698
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Virgilijus.Alekna@lrs.lt

Guoda Burokienė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396705
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Guoda.Burokiene@lrs.lt

Raimundas Martinėlis

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396672
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Raimundas.Martinelis@lrs.lt

Antanas Matulas

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396671
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Antanas.Matulas@lrs.lt

Petras Nevulis

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396680
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Petras.Nevulis@lrs.lt

Viktoras Rinkevičius

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396979
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Viktoras.Rinkevicius@lrs.lt

Audrys Šimas

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396627
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Audrys.Simas@lrs.lt

Povilas Urbšys

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396621
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Povilas.Urbsys@lrs.lt
Naujienos
Atnaujintos kelių linijos didins saugumą keliuose Atnaujintos kelių linijos didins saugumą keliuose
2019-11-07
Prasidėjus tamsiajam metų laikotarpiui, kai keliuose kyla nemažai sumaišties, kelininkai baigė atnaujinti kelių linijas ir ho...
„Western Union“ Lietuvoje įkurs dar 300 darbo vietų „Western Union“ Lietuvoje įkurs dar 300 darbo vietų
2019-11-06
„Western Union“, viena iš tarptautinių pinigų pervedimo ir mokėjimo įvairiomis valiutomis lyderių, pradeda įgyvendinti naują...
Įsirenginėjate virtuvę? Šie patarimai padės apsispręsti Įsirenginėjate virtuvę? Šie patarimai padės apsispręsti
2019-11-06
Remontuojant namus ar įsigijus naują būstą bemaž kiekvienam kyla klausimų, kaip išsirinkti buitinę techniką ir išvengti klaid...
Per dešimtmetį legalios degtinės rinka smuko 43 proc. Per dešimtmetį legalios degtinės rinka smuko 43 proc.
2019-11-05
Per daugiau nei dešimt metų viena labiausiai susitraukusių legalių alkoholinių gėrimų rūšių rinkų –stiprieji gėrimai. Remiant...