Laikinoji Pilietinės visuomenės plėtros - Laikinosios grupės

Lietuvos Respublikos Seimas
Lietuvos Respublikos Seimas
Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija
Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Įmonės kodas: 188605295
Telefonas: (8 5) 2396060, Faksas: (8 5) 2396289
El. paštas: priim@lrs.lt
Lietuvos Respublikos Seimas

Aušrinė Armonaitė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396913
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Ausrine.Armonaite@lrs.lt

Guoda Burokienė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396705
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Guoda.Burokiene@lrs.lt

Simonas Gentvilas

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396660
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Simonas.Gentvilas@lrs.lt

Tadas Langaitis

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396624
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Tadas.Langaitis@lrs.lt

Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396657
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Radvile.Morkunaite@lrs.lt

Monika Navickienė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396270
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Monika.Navickiene@lrs.lt

Virginijus Sinkevičius

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396696
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Virginijus.Sinkevicius@lrs.lt

Gintarė Skaistė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396635
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Gintare.Skaiste@lrs.lt

Dovilė Šakalienė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396632
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Dovile.Sakaliene@lrs.lt

Tomas Tomilinas

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396614
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Tomas.Tomilinas@lrs.lt

Povilas Urbšys

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396621
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Povilas.Urbsys@lrs.lt

Aurelijus Veryga

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396661
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Aurelijus.Veryga@lrs.lt
Naujienos
Atnaujintos kelių linijos didins saugumą keliuose Atnaujintos kelių linijos didins saugumą keliuose
2019-11-07
Prasidėjus tamsiajam metų laikotarpiui, kai keliuose kyla nemažai sumaišties, kelininkai baigė atnaujinti kelių linijas ir ho...
„Western Union“ Lietuvoje įkurs dar 300 darbo vietų „Western Union“ Lietuvoje įkurs dar 300 darbo vietų
2019-11-06
„Western Union“, viena iš tarptautinių pinigų pervedimo ir mokėjimo įvairiomis valiutomis lyderių, pradeda įgyvendinti naują...
Įsirenginėjate virtuvę? Šie patarimai padės apsispręsti Įsirenginėjate virtuvę? Šie patarimai padės apsispręsti
2019-11-06
Remontuojant namus ar įsigijus naują būstą bemaž kiekvienam kyla klausimų, kaip išsirinkti buitinę techniką ir išvengti klaid...
Per dešimtmetį legalios degtinės rinka smuko 43 proc. Per dešimtmetį legalios degtinės rinka smuko 43 proc.
2019-11-05
Per daugiau nei dešimt metų viena labiausiai susitraukusių legalių alkoholinių gėrimų rūšių rinkų –stiprieji gėrimai. Remiant...