Laikinoji Žemaičių grupė - Laikinosios grupės

Lietuvos Respublikos Seimas
Lietuvos Respublikos Seimas
Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija
Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Įmonės kodas: 188605295
Telefonas: (8 5) 2396060, Faksas: (8 5) 2396289
El. paštas: priim@lrs.lt
Lietuvos Respublikos Seimas

Rimantė Šalaševičiūtė

Pirmininkė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396656
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Rimante.Salaseviciute@lrs.lt

Andriejus Stančikas

Pirmininko pavaduotojas
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396725
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Andriejus.Stancikas@lrs.lt

Stasys Šedbaras

Pirmininko pavaduotojas
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396011
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Stasys.Sedbaras@lrs.lt

Kęstutis Bartkevičius

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396617
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Kestutis.Bartkevicius@lrs.lt

Rima Baškienė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396654
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Rima.Baskiene@lrs.lt

Rasa Budbergytė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396699
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Rasa.Budbergyte@lrs.lt

Valentinas Bukauskas

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396728
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Valentinas.Bukauskas@lrs.lt

Jonas Jarutis

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396673
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Jonas.Jarutis@lrs.lt

Ramūnas Karbauskis

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396102
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Ramunas.Karbauskis@lrs.lt

Dainius Kepenis

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396603
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Dainius.Kepenis@lrs.lt

Algimantas Kirkutis

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396334
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Algimantas.Kirkutis@lrs.lt

Bronius Markauskas

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396689
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Bronius.Markauskas@lrs.lt

Kęstutis Masiulis

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396636
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Kestutis.Masiulis@lrs.lt

Monika Navickienė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396270
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Monika.Navickiene@lrs.lt

Aušrinė Norkienė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396956
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Ausrine.Norkiene@lrs.lt

Julius Sabatauskas

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396697
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Julius.Sabatauskas@lrs.lt

Valerijus Simulik

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396687
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Valerijus.Simulik@lrs.lt

Irena Šiaulienė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396717
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Irena.Siauliene@lrs.lt;irsiau@lrs.lt

Jonas Varkalys

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396647
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Jonas.Varkalys@lrs.lt

Antanas Vinkus

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396720
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Antanas.Vinkus@lrs.lt
Naujienos
Ar elektroninė prekyba pakeis fizines parduotuves? Ar elektroninė prekyba pakeis fizines parduotuves?
2019-11-13
Prireikus naujų batų, šviestuvo ar televizoriaus, vis retesnis šių prekių ieškoti važiuoja į fizines parduotuves, kai jas nus...
Atnaujintos kelių linijos didins saugumą keliuose Atnaujintos kelių linijos didins saugumą keliuose
2019-11-07
Prasidėjus tamsiajam metų laikotarpiui, kai keliuose kyla nemažai sumaišties, kelininkai baigė atnaujinti kelių linijas ir ho...
„Western Union“ Lietuvoje įkurs dar 300 darbo vietų „Western Union“ Lietuvoje įkurs dar 300 darbo vietų
2019-11-06
„Western Union“, viena iš tarptautinių pinigų pervedimo ir mokėjimo įvairiomis valiutomis lyderių, pradeda įgyvendinti naują...
Įsirenginėjate virtuvę? Šie patarimai padės apsispręsti Įsirenginėjate virtuvę? Šie patarimai padės apsispręsti
2019-11-06
Remontuojant namus ar įsigijus naują būstą bemaž kiekvienam kyla klausimų, kaip išsirinkti buitinę techniką ir išvengti klaid...