Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija - Seimo frakcijos

Lietuvos Respublikos Seimas
Lietuvos Respublikos Seimas
Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija
Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Įmonės kodas: 188605295
Telefonas: (8 5) 2396060, Faksas: (8 5) 2396289
El. paštas: priim@lrs.lt
Lietuvos Respublikos Seimas

Julius Sabatauskas

Frakcijos seniūnas
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396697
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Julius.Sabatauskas@lrs.lt

Algirdas Sysas

Frakcijos seniūno pavaduotojas
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396702
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: alsysa@lrs.lt;Algirdas.Sysas@lrs.lt

Linas Balsys

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396707
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Linas.Balsys@lrs.lt

Rasa Budbergytė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396699
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Rasa.Budbergyte@lrs.lt

Juozas Olekas

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396677
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Juozas.Olekas@lrs.lt;juolek@lrs.lt

Raminta Popovienė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396335
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Raminta.Popoviene@lrs.lt

Algimantas Salamakinas

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396662
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: alsala@lrs.lt;algimantas.salamakinas@lrs.lt

Dovilė Šakalienė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396632
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Dovile.Sakaliene@lrs.lt
Naujienos
Kodėl Kalėdos prasideda rudenį? Kodėl Kalėdos prasideda rudenį?
2019-11-15
Sutikite, rudens pradžioje parduotuvėse pamatę kalėdines dekoracijas ir išgirdę etatines žiemos švenčių dainas ne vienas stab...
Ar elektroninė prekyba pakeis fizines parduotuves? Ar elektroninė prekyba pakeis fizines parduotuves?
2019-11-13
Prireikus naujų batų, šviestuvo ar televizoriaus, vis retesnis šių prekių ieškoti važiuoja į fizines parduotuves, kai jas nus...
Atnaujintos kelių linijos didins saugumą keliuose Atnaujintos kelių linijos didins saugumą keliuose
2019-11-07
Prasidėjus tamsiajam metų laikotarpiui, kai keliuose kyla nemažai sumaišties, kelininkai baigė atnaujinti kelių linijas ir ho...
„Western Union“ Lietuvoje įkurs dar 300 darbo vietų „Western Union“ Lietuvoje įkurs dar 300 darbo vietų
2019-11-06
„Western Union“, viena iš tarptautinių pinigų pervedimo ir mokėjimo įvairiomis valiutomis lyderių, pradeda įgyvendinti naują...