Maldos grupė - Laikinosios grupės

Lietuvos Respublikos Seimas
Lietuvos Respublikos Seimas
Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija
Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Įmonės kodas: 188605295
Telefonas: (8 5) 2396060, Faksas: (8 5) 2396289
El. paštas: priim@lrs.lt
Lietuvos Respublikos Seimas

Egidijus Vareikis

Pirmininkas
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396606
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Egidijus.Vareikis@lrs.lt

Rita Tamašunienė

Pirmininko pavaduotoja
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396706
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Rita.Tamasuniene@lrs.lt

Kęstutis Bartkevičius

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396617
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Kestutis.Bartkevicius@lrs.lt

Rimantas Jonas Dagys

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396688
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Rimantas.Dagys@lrs.lt;ridagy@lrs.lt

Algimantas Dumbrava

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396713
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Algimantas.Dumbrava@lrs.lt

Aurimas Gaidžiūnas

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396667
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Aurimas.Gaidziunas@lrs.lt

Asta Kubilienė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396737
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Asta.Kubiliene@lrs.lt

Michal Mackevič

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396613
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Michal.Mackevic@lrs.lt

Laimutė Matkevičienė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396684
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Laimute.Matkeviciene@lrs.lt

Arvydas Nekrošius

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396678
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Arvydas.Nekrosius@lrs.lt

Aušrinė Norkienė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396956
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Ausrine.Norkiene@lrs.lt

Česlav Olševski

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396337
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Ceslav.Olsevski@lrs.lt

Žygimantas Pavilionis

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396733
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Zygimantas.Pavilionis@lrs.lt

Mindaugas Puidokas

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396625
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Mindaugas.Puidokas@lrs.lt

Agnė Širinskienė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396683
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Agne.Sirinskiene@lrs.lt
Naujienos
Atnaujintos kelių linijos didins saugumą keliuose Atnaujintos kelių linijos didins saugumą keliuose
2019-11-07
Prasidėjus tamsiajam metų laikotarpiui, kai keliuose kyla nemažai sumaišties, kelininkai baigė atnaujinti kelių linijas ir ho...
„Western Union“ Lietuvoje įkurs dar 300 darbo vietų „Western Union“ Lietuvoje įkurs dar 300 darbo vietų
2019-11-06
„Western Union“, viena iš tarptautinių pinigų pervedimo ir mokėjimo įvairiomis valiutomis lyderių, pradeda įgyvendinti naują...
Įsirenginėjate virtuvę? Šie patarimai padės apsispręsti Įsirenginėjate virtuvę? Šie patarimai padės apsispręsti
2019-11-06
Remontuojant namus ar įsigijus naują būstą bemaž kiekvienam kyla klausimų, kaip išsirinkti buitinę techniką ir išvengti klaid...
Per dešimtmetį legalios degtinės rinka smuko 43 proc. Per dešimtmetį legalios degtinės rinka smuko 43 proc.
2019-11-05
Per daugiau nei dešimt metų viena labiausiai susitraukusių legalių alkoholinių gėrimų rūšių rinkų –stiprieji gėrimai. Remiant...