Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija - Seimo frakcijos

Lietuvos Respublikos Seimas
Lietuvos Respublikos Seimas
Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija
Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Įmonės kodas: 188605295
Telefonas: (8 5) 2396060, Faksas: (8 5) 2396289
El. paštas: priim@lrs.lt
Lietuvos Respublikos Seimas

Gabrielius Landsbergis

Frakcijos seniūnas
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396721
Faksas: +370 52396539
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Gabrielius.Landsbergis@lrs.lt

Irena Degutienė

Frakcijos seniūno pirmoji pavaduotoja
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396651
Faksas: +370 52396539
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Irena.Degutiene@lrs.lt;irdegu@lrs.lt

Agnė Bilotaitė

Frakcijos seniūno pavaduotoja
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396629
Faksas: +370 52396539
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Agne.Bilotaite@lrs.lt

Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė

Frakcijos seniūno pavaduotoja
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396657
Faksas: +370 52396539
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Radvile.Morkunaite@lrs.lt

Jurgis Razma

Frakcijos seniūno pavaduotojas
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396693
Faksas: +370 52396539
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Jurgis.Razma@lrs.lt;jurazm@lrs.lt

Arvydas Anušauskas

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396652
Faksas: +370 52396539
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Arvydas.Anusauskas@lrs.lt

Audronius Ažubalis

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396321
Faksas: +370 52396539
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Audronius.Azubalis@lrs.lt

Rimantas Jonas Dagys

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396688
Faksas: +370 52396539
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Rimantas.Dagys@lrs.lt;ridagy@lrs.lt

Irena Haase

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396639
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Irena.Haase@lrs.lt

Sergejus Jovaiša

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396694
Faksas: +370 52396539
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Sergejus.Jovaisa@lrs.lt

Rasa Juknevičienė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396711
Faksas: +370 52396539
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Rasa.Jukneviciene@lrs.lt;rajukn@lrs.lt

Vytautas Juozapaitis

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396559
Faksas: +370 52396539
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Vytautas.Juozapaitis@lrs.lt

Laurynas Kasčiūnas

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396983
Faksas: +370 52396539
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Laurynas.Kasciunas@lrs.lt

Vytautas Kernagis

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396668
Faksas: +370 52396539
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Vytautas.Kernagis@lrs.lt

Dainius Kreivys

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396605
Faksas: +370 52396539
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Dainius.Kreivys@lrs.lt

Andrius Kubilius

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396658
Faksas: +370 52396539
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Andrius.Kubilius@lrs.lt;ankubi@lrs.lt

Andrius Kupčinskas

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396624
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Andrius.Kupcinskas@lrs.lt

Mykolas Majauskas

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396959
Faksas: +370 52396539
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Mykolas.Majauskas@lrs.lt

Kęstutis Masiulis

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396636
Faksas: +370 52396539
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Kestutis.Masiulis@lrs.lt

Antanas Matulas

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396671
Faksas: +370 52396539
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Antanas.Matulas@lrs.lt

Andrius Navickas

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396550
Faksas: +370 52396539
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Andrius.Navickas@lrs.lt

Monika Navickienė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396270
Faksas: +370 52396539
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Monika.Navickiene@lrs.lt

Žygimantas Pavilionis

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396733
Faksas: +370 52396539
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Zygimantas.Pavilionis@lrs.lt

Edmundas Pupinis

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396701
Faksas: +370 52396539
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Edmundas.Pupinis@lrs.lt

Paulius Saudargas

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396352
Faksas: +370 52396539
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Paulius.Saudargas@lrs.lt

Gintarė Skaistė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396635
Faksas: +370 52396539
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Gintare.Skaiste@lrs.lt

Kazys Starkevičius

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396401
Faksas: +370 52396539
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Kazys.Starkevicius@lrs.lt

Algis Strelčiūnas

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396608
Faksas: +370 52396539
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Algis.Strelciunas@lrs.lt

Stasys Šedbaras

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396011
Faksas: +370 52396539
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Stasys.Sedbaras@lrs.lt

Ingrida Šimonytė

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396978
Faksas: +370 52396539
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Ingrida.Simonyte@lrs.lt

Emanuelis Zingeris

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396644
Faksas: +370 52396539
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Emanuelis.Zingeris@lrs.lt;emzing@lrs.lt
Naujienos
Atnaujintos kelių linijos didins saugumą keliuose Atnaujintos kelių linijos didins saugumą keliuose
2019-11-07
Prasidėjus tamsiajam metų laikotarpiui, kai keliuose kyla nemažai sumaišties, kelininkai baigė atnaujinti kelių linijas ir ho...
„Western Union“ Lietuvoje įkurs dar 300 darbo vietų „Western Union“ Lietuvoje įkurs dar 300 darbo vietų
2019-11-06
„Western Union“, viena iš tarptautinių pinigų pervedimo ir mokėjimo įvairiomis valiutomis lyderių, pradeda įgyvendinti naują...
Įsirenginėjate virtuvę? Šie patarimai padės apsispręsti Įsirenginėjate virtuvę? Šie patarimai padės apsispręsti
2019-11-06
Remontuojant namus ar įsigijus naują būstą bemaž kiekvienam kyla klausimų, kaip išsirinkti buitinę techniką ir išvengti klaid...
Per dešimtmetį legalios degtinės rinka smuko 43 proc. Per dešimtmetį legalios degtinės rinka smuko 43 proc.
2019-11-05
Per daugiau nei dešimt metų viena labiausiai susitraukusių legalių alkoholinių gėrimų rūšių rinkų –stiprieji gėrimai. Remiant...