Vaiko gerovės laikinoji grupė - Laikinosios grupės

Lietuvos Respublikos Seimas
Lietuvos Respublikos Seimas
Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija
Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Įmonės kodas: 188605295
Telefonas: (8 5) 2396060, Faksas: (8 5) 2396289
El. paštas: priim@lrs.lt
Lietuvos Respublikos Seimas

Rimantė Šalaševičiūtė

Pirmininkė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396656
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Rimante.Salaseviciute@lrs.lt

Dovilė Šakalienė

Pirmininko pavaduotoja
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396632
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Dovile.Sakaliene@lrs.lt

Rima Baškienė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396654
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Rima.Baskiene@lrs.lt

Agnė Bilotaitė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396629
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Agne.Bilotaite@lrs.lt

Rimantas Jonas Dagys

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396688
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Rimantas.Dagys@lrs.lt;ridagy@lrs.lt

Irena Degutienė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396651
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Irena.Degutiene@lrs.lt;irdegu@lrs.lt

Algimantas Dumbrava

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396713
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Algimantas.Dumbrava@lrs.lt

Vanda Kravčionok

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396675
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Vanda.Kravcionok@lrs.lt

Asta Kubilienė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396737
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Asta.Kubiliene@lrs.lt

Gabrielius Landsbergis

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396721
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Gabrielius.Landsbergis@lrs.lt

Laimutė Matkevičienė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396684
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Laimute.Matkeviciene@lrs.lt

Rūta Miliūtė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396719
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Ruta.Miliute@lrs.lt

Andrius Palionis

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396612
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Andrius.Palionis@lrs.lt

Raminta Popovienė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396335
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Raminta.Popoviene@lrs.lt

Irina Rozova

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396665
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Irina.Rozova@lrs.lt

Julius Sabatauskas

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396697
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Julius.Sabatauskas@lrs.lt

Valerijus Simulik

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396687
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Valerijus.Simulik@lrs.lt

Algirdas Sysas

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396702
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Algirdas.Sysas@lrs.lt;alsysa@lrs.lt

Levutė Staniuvienė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396622
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Levute.Staniuviene@lrs.lt

Robertas Šarknickas

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396641
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Robertas.Sarknickas@lrs.lt

Agnė Širinskienė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396683
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Agne.Sirinskiene@lrs.lt

Rita Tamašunienė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396706
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Rita.Tamasuniene@lrs.lt

Virginija Vingrienė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396723
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Virginija.Vingriene@lrs.lt
Naujienos
Kodėl Kalėdos prasideda rudenį? Kodėl Kalėdos prasideda rudenį?
2019-11-15
Sutikite, rudens pradžioje parduotuvėse pamatę kalėdines dekoracijas ir išgirdę etatines žiemos švenčių dainas ne vienas stab...
Ar elektroninė prekyba pakeis fizines parduotuves? Ar elektroninė prekyba pakeis fizines parduotuves?
2019-11-13
Prireikus naujų batų, šviestuvo ar televizoriaus, vis retesnis šių prekių ieškoti važiuoja į fizines parduotuves, kai jas nus...
Atnaujintos kelių linijos didins saugumą keliuose Atnaujintos kelių linijos didins saugumą keliuose
2019-11-07
Prasidėjus tamsiajam metų laikotarpiui, kai keliuose kyla nemažai sumaišties, kelininkai baigė atnaujinti kelių linijas ir ho...
„Western Union“ Lietuvoje įkurs dar 300 darbo vietų „Western Union“ Lietuvoje įkurs dar 300 darbo vietų
2019-11-06
„Western Union“, viena iš tarptautinių pinigų pervedimo ir mokėjimo įvairiomis valiutomis lyderių, pradeda įgyvendinti naują...