Šeštadienis, birželio 06 d.

Naujienos

Karantino metu bekontakčiai atsiskaitymai degalinėse didėja iki 50 €

2020-03-31
Karantino metu bekontakčiai atsiskaitymai degalinėse didėja iki 50 €
Kovo pabaigoje Lietuvoje veikiantiems bankams nusprendus karantino laikotarpiu padvigubinti atsiskaitymų limitą bekontaktėmis mokėjimo kortelėmis, degalinių tinklas „Neste“ operatyviai reaguodamas į bankų veiksmus klientų saugumui užtikrinti taip pat padidino bekontakčių atsiskaitymų limitą iki 50 eurų. 

Siekiant užkirsti kelią COVID-19 plitimui, rekomenduojama vengti nebūtinų kontaktų su bendro naudojimo ar galimai nesaugiais paviršiais, o PIN klaviatūros yra vienas iš dažniausiai liečiamų paviršių degalinėse.

„Bankams padvigubinus bekontakčių atsiskaitymų limitą, klientų saugumui ir patogumui užtikrinti ir mes pakeitėme atsiskaitymo nustatymus degalinėse, kad norintys įsigyti didesnį degalų kiekį vairuotojai galėtų atsiskaityti greičiau ir saugiau“, – teigia didžiausią šalyje automatinių degalinių tinklą valdančios „Neste Lietuva“ generalinis direktorius Markus Lindkvist.

Tinklo degalinėse atsiskaitant bekontakčiu būdu vairuotojams nuo šiol tereikės pasirinkti kolonėlės numerį. Anksčiau, įsipilant degalų už daugiau nei 25 eurus ir mokant bekontakte mokėjimo kortele, vairuotojai turėjo ne tik surinkti PIN kodą, bet paspausti dar 3 mygtukus ant bendro naudojimo paviršių.

Nuo šiol iki 50 eurų atsiskaitant bekontakte mokėjimo kortele tiesioginių fizinių kontaktų su PIN klaviatūra nebeliks.

Verslosavaite.lt

Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.