Ketvirtadienis, rugpjūčio 11 d.

Naujienos

„Bitė Lietuva“ gavo tarptautinį „Inspiring Workplaces“ apdovanojimą

2022-06-30
 „Bitė Lietuva“ gavo tarptautinį „Inspiring Workplaces“ apdovanojimą
„Bitė“ įvertinta tarptautiniu „Inspiring Workplaces“ apdovanojimu už inovatyvią, į darbuotojus orientuotą ir įkvepiančią vidinę kultūrą. „Bitė“ šiais metais yra vienintelė Lietuvos bendrovė patekusi tarp penkiasdešimties pažangiausių darbdavių Europos, Vidurio Rytų ir Afrikos regionuose.

„Tai, kad esame tarptautiniu mastu įvertinti už mūsų puoselėjamą vidinę kultūrą – svarbus priminimas, jog esame pasirinkę teisingą kryptį. Tikime, kad darbdavio pareiga – nuolatinis rūpestis darbuotojų, jų vaikų ir šeimų gerove. Nuolat investuojame į darbuotojų fizinę ir emocinę sveikatą, tobulėjimą, skiriame daug dėmesio pozityvios, įkvepiančios vidinės kultūros vystymui. Manome, kad stipri vidinė kultūra ilgainiui prisideda prie džiuginančių rezultatų“, – pranešime žiniasklaidai sako Eglė Staniulionė, „Bitės“ žmonių ambasados vadovė.

Apdovanojimas skiriamas vertinant organizacijos kultūrą, lyderystę, darbuotojų gerovę ir įtraukimą, vidinę komunikaciją ir patirtį. Komisijos įvertinimu, „Bitė Lietuva“ pelnė papildomą pripažinimą darbuotojų gerovės kategorijoje. Tarp laimėtojų taip pat tokios organizacijos kaip: britų „BBC Studio“, tarptautinė finansų bendrovė „Swift“ ir kt.

„Inspiring Workplace“ apdovanojimai įvertina inovatyvias, darbuotojų gerovei išskirtinį dėmesį skiriančias, bendroves. 2021 m. visame pasaulyje prasidėjęs masinis darbuotojų atsistatydinimas (angl. the great resignation) daugumai darbdavių parodė vidinės kultūros ir stiprių ryšių tarp kolegų svarbą darbuotojų lojalumui, pasitenkinimui darbu ir net rezultatams užtikrinti.

Verslosavaite.lt

Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.