Ketvirtadienis, rugsėjo 24 d.

Naujienos

„Citadele“ finansavo „Litcargus“ įsigijimo sandorį

2020-01-16
„Citadele“ finansavo „Litcargus“ įsigijimo sandorį
Bendrovė „Gateway Airport Services“, kurios steigėjai yra Vidmantas Vaškys su sūnumi Linu Vaškiu ir partneriu Marcinu Waclawu Benbeneku, iš Lenkijos privataus kapitalo fondo „Royalton Capital Investors II“ įsigijo orlaivių antžeminio aptarnavimo bendrovę „Litcargus“.

Įsigijimo sandorį finansavo „Citadele“ bankas.

„Oro transportu keliaujančių žmonių skaičius nuolat auga, todėl neabejojame, kad bendrovės „Litcargus“ savininkų sukauptos žinios ir patirtis leis išnaudoti visas galimybes naujų paslaugų vystymui ir verslo augimui“, – teigia „Citadele“ banko Lietuvos filialo ir administracijos vadovas Vaidotas Gurskas.

V.Vaškys 1993 m. buvo vienas iš bendrovės įkūrėjų. 2011 m. „Litcargus“ įsigijo kapitalo fondas „Royalton Capital Investors II“. Jis 2019 m. baigė savo veiklą Lietuvoje.

„Lietuvos oro uostų plėtros potencialas minimas vis dažniau. Šalies gyventojų keliavimo oro transportu dažnis šiandien, lyginant su Vakarų Europos šalimis, keliskart mažesnis ir tikrai augs – jau dabar keleivių skaičius Vilniaus ir Kauno oro uostuose, kurių skrydžius aptarnaujame ir užtikriname, kad jie įvyktų laiku, kasmet sparčiai didėja. Neabejojame „Litcargus“ augimo galimybėmis ir dėl to, kad iš vidaus puikiai pažįstame įmonę ir žinome jos žmonių kompetencijas, procesus, vertybes“, – sako V. Vaškys, „Litcargus“ valdybos pirmininkas.

„Litcargus“ apie 80 proc. veiklos sudaro keleivinių skrydžių aptarnavimas, 15 proc. – krovinių pervežimas ir 5 proc. – kitos veiklos.

Verslosavaite.lt

Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.