Naujienos

Investavimas į dantų implantus – puikus sprendimas!

2021-09-23
Investavimas į dantų implantus – puikus sprendimas!

Turite nemažą pinigų sumą, kurią norite skirti naujos ir gražios šypsenos kūrimui? Akivaizdu, kad netekus dantų, geriausia išeitis jų atstatymui - dantų implantacijos procedūra. Tai ko gero vienintelis pažangus būdas atkurti prarastus dantis taip, kad žmogus nejaustų jokio diskomforto ir tiesiog jaustų, jog tie dantys yra tikri. Bet, žinant kokia didelė pažanga matoma odontologijos srityje, reikėtų pastebėti, kad pačios procedūros kaina gali ženkliai svyruoti į vieną ar kitą pusę tik dėl paciento situacijos. Patys dantų implantai jau nebėra tokie brangūs.

Kada už implantus mokama daugiau, o kada - mažiau?

Dantų implantavimas atliekamas tuomet, kai yra aiškus odontologo patvirtinimas, kad ši procedūra nesukels komplikacijų. Tai reiškia, kad prieš pat procedūrą, pirmiausia bus įvertinama paciento kitų dantų būklė. Pavyzdžiui, jeigu bus matoma, kad kiti dantys yra sugedę ar yra įsimetusi infekcija, pirmiausia reikės pašalinti būtent šias problemas. Implantavimo procedūra gali būti atliekama tik tuomet, kai yra aišku, jog visi kiti dantys yra sveiki.

Kalbant apie kainos nustatymą, labiausiai dėmesį atkreipti reikia į netektų dantų kiekį bei jų vietas. Jeigu jūs jaučiate diskomfortą šypsantis, nes neturite vieno danties, tuomet aišku, kad kaina bus įprasta. Tačiau, kai žmogus netenka kelių dantų iš eilės, tuomet tiek pats gydymas trunka ilgiau, tiek ir gydymo kaina išauga. Yra galimybė kelis dantis atkurti atskirai. Tai reiškia, kad kiekvienas dantis gali būti implantuojamas kaip atskiras vienetas. Kaina, tokiu atveju, bus didžiausia. Tačiau, kai norisi sumažinti išlaidas, yra galimybė kelis dantis atkurti naudojant tiltelius. Tiltelis yra kelių dantų imitacija – jie kartu sujungiami. Tuomet toks tiltelis montuojamas ant 2 implantų. Būtent dėl to reikėtų įvertinti savo finansinę situaciją, nes kai kuriais atvejais dantų implantavimo procedūra gali atsieiti gana brangiai.

Dantų implantavimas nėra vienkartinė procedūra

Bene labiausiai reikėtų suprasti, kad pasirinkus implantus, teks kentėti laiko atžvilgiu. Tai reiškia, kad toks dantų atstatymas neatliekamas per vieną dieną. Jis truks kelias savaites ar mėnesius, priklausomai nuo jūsų situacijos.

Jeigu netekote kelių dantų skirtingose vietose, kaina bus nemaža, o taip pat ir pats gydymo laikotarpis prasitęs. Mat, vieni implantai prigyja, o kiti ne. Tad, reikės laukti ir stebėti situaciją. Taip pat galbūt teks laukti ilgiau kol implantai bus pagaminti, jeigu jų bus ne vienas ir ne du.

Būtent odontologas sudarys visą planą ir pateiks grafiką kada jums teks apsilankyti. 

Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.