Naujienos

Išbandžiau Xenon lemputes. Ar verta išbandyti ir tau?

2020-02-21
Išbandžiau Xenon lemputes. Ar verta išbandyti ir tau?

Kadangi daugeliui žmonių transporto priemonė yra kasdienybės dalis, natūralu, kad perkamos brangios dalys, kurios tarnauja ilgai, atrodo puikiai, nekelia jokių problemų. Kalbant apie automobilių žibintus dažniausiai pasirenkamos Xenon lemputės.

Norėdamas sužinoti, ar Xenon tikrai yra geras pasirinkimas – išbandžiau jas ir pats. Trumpai pasidalinsiu savo įžvalgomis.

Pirmiausia pastebiu kainą. Lyginant su įprastomis auto lemputėmis, kurios naudojamos daugelio, Xenon kainuoja daugiau. Natūralu, kad tokiu atveju kyla klausimas – ar investicija atsiperka. Prekybininkai akcentuoja, kad jos kur kas ilgiau tarnauja. Norisi tikėti. Tokiu atveju investicija atsiperka.

Ką pastebiu pats? Ksenonai generuoja kur kas daugiau šviesos, tad tamsiuoju paros metu matomumas yra kur kas geresnis. Žinoma, ne tik tamsiuoju metu, tačiau ir dienomis, kurios yra labai niūrios bei tamsios. Važiuojant ilgus atstumus toks geresnis matomumas turi labai daug privalumų. Paprasčiausiai kur kas geriau matyti kelias ir akys ne taip greitai pavargsta, tad tai puikus pasirinkimas tiems, kurie vairuoja labai ilgus atstumus arba kurie turi problemų su rega.

Gamintojai taip pat akcentuoja ekologiškumo aspektus. Kadangi stengiuosi gyventi tvariau su gamta – man tai yra svarbu. Kodėl šios lemputės yra ekologiškos? Kadangi jos šviečia, tačiau ne šildo. Priešingai nei ta apšvietimo sistema, kuri naudojama šiuo metu. Žinoma, kaip jau minėjau, gamintojai teigia, kad jos ir tarnauja ilgiau, tad ekonomiškumo aspektas dvigubinasi.

Papildomai akcentuojamas atsparumas, kuris leidžia jaustis ramiu, kad net ir važiuojant blogais keliais - daiktas Jums puikiai tarnaus. Šiuo atveju šis aspektas irgi pasiteisino, kadangi jį tenka patikrinti kasdien važiuojant duobėtu žvyrkeliu. Deja, nuo tokio kelio vis tenka tvarkyti tam tikras transporto priemonės dalis. Tačiau per kelis mėnesius Xenonai vis dar labai puikiai tarnauja ir nebeatsirado jokių gedimų jų atžvilgiu.

Ar galiu rekomenduoti Xenon lemputes kitiems? Taip, nes bent jau kol kas mano mini tyrimas rodo, kad tai investicija, kuri atsiperka. O svarbiausia – atsiperka saugumu už kurį kiekvienas iš mūsų kelyje esame atsakingas.

 
Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.