Naujienos

Ką reikia žinoti apie papuošalų su deimantais, priežiūrą?

2023-09-12
Ką reikia žinoti apie papuošalų su deimantais, priežiūrą?

        Papuošalai su deimantais yra ypač puikus pasirinkimas, nes jie ne tik labai gražūs be puošnūs bet ir taip pat nepavaldūs laikui. Tačiau priežiūra yra vienas tų procesų, apie kurį reikėtų plačiau: nors deimantas ir yra nepavaldus laikui, jis visą savo žavesį išlaikys tik tuo atveju, jei žinosite, kaip tinkamai prižiūrėti. Taigi, pats metas susipažinti su šias patarimais.


1.Kad šis mineralas yra pats tvirčiausias, tai žino daugelis. Tačiau svarbu pasakyti, kad jis nėra neįveikiamas. Taigi, kas gali įveikti deimantą? Pasirodo, tai gali padaryti kitas deimantas. Jeigu deimantas liesis su kitu deimantu, tuomet gali atsirasti įbrėžimų. Taigi, jūsų pareiga užtikrinti, kad taip neįvyktų.


2.Ne paslaptis, kad deimantai itin gražiai tviska ir tai yra viena tų savybių, dėl kurių šie mineralai taip vertinami. Tačiau reikia pasakyti, kad tokios medžiagos kaip kremas ar muilas gali sumažinti tviskėjimą. Taigi, jeigu norite, kad deimantas neprastų tviskėjimo, o kartu ir viso savo žavesio, tuomet pasirūpinkite, kad būtų išvengta sąlyčio su kremu ar muilu.


3.Namų ruošos ar sodo darbai, yra tai, ko negalime išvengti. Tačiau dėmesį verta atkreipti į tai, kad bus geriausia, jei prie atlikdami  ruošos arba sodo darbus, jūs papuošalą nusiimsite, kad būtų išvengta kontakto su skalbimo, valymo medžiagomis ir t.t.


4.Taip pat papuošalą su deimantu  kartais reikia nuvalyti. Tai padaryti ypač paprasta, tiesiog nuneškite papuošalą meistrams. Na, o, jeigu valyti norėtumėte namų sąlygomis, tuomet reikėtų muiluotą vandenį, specialų šepetėlį bei skepetaitę be pūkelių.


5.Taip pat pora kartų per metus reikėtų šiuos papuošalus išvalyti ultragarso vonelėje. Belieka tik pridurti, kad šį procesą irgi reikėtų patikėti profesionalams.


Taigi, kaip matyti, prižiūrėti papuošalus su šuo mineralu, tikrai nėra sunku – tiesiog laikykitės šių paprastų taisyklių ir to pakaks. Žinoma, nesunku pastebėti, kad tai pareikalaus šiek tiek jūsų dėmesio, laiko, energijos, o kai kuriais atvejais ir tam tikrų išlaidų, tačiau galite būti tikri, kad tai atsipirks – papuošalas atrodys nuostabiai. Daugiau apie juos galite sužinoti čia.

Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.