Trečiadienis, gegužės 12 d.

Naujienos

Kaip išsirinkti labiausiai tinkantį oro kondicionierių?

2021-03-29
Kaip išsirinkti labiausiai tinkantį oro kondicionierių?

Oro kondicionierius vasaros metu tampa tikru išsigelbėjimu: jis padeda užtikrinti optimalią patalpų temperatūrą ir garantuoja komfortą. Turbūt kiekvienam yra žinomas posakis, kad roges reikia ruošti dar vasarą, todėl ir šiltajam sezonui vertėtų ruoštis dar iš anksto. Nelaukite karščių, ir oro kondicionieriumi pasirūpinkite jau dabar: žemiau rasite naudingų patarimų, kaip išsirinkti patį tinkamiausią įrenginį.

                Oro kondicionieriaus tipai

Galite rinktis iš įvairių oro kondicionierių tipų: prekyboje siūlomi mobilūs kondicionieriai, standartinės ar invertinės modulinės sistemos. Mobilūs kondicionieriai puikiai tinka tada, jei dažnai tenka keisti įrenginio vietą: tokio kondicionieriaus montavimas yra ganėtinai paprastas ir nereikalaujantis daug laiko. Standartinės modulinės sistemos yra gana universalios: jos gali būti  naudojamos namuose ar biuruose. Tokie oro kondicionieriai veikia ganėtinai tyliai ir yra paprastai valdomi, tačiau jų įrengimus reikalauja specifinių žinių. Invertinės sistemos yra pačios moderniausios: jos geba išlaikyti optimalią patalpų oro temperatūrą ir tausoja elektros energiją.

                Koks turėtų būti oro kondicionieriaus galingumas?

Pirmiausia svarbu įvertinti, kokioje patalpoje naudosite oro kondicionierių, ir į tai atsižvelgę galėsite paskaičiuoti tinkamą įrenginio galingumą. Internetinėje erdvėje galėsite rasti įvairių skaičiuoklių, kurias pasitelkę kur kas paprasčiau nustatysite reikalingą galią. Taip pat galite pasitarti su specialistais: įvertinę pagrindinius jūsų poreikius jie galės kur kas paprasčiau parinkti tinkamą įrenginį.  Jei ieškote tokio kondicionieriaus, kuris užtikrintų komfortišką oro temperatūrą gyvenamojoje patalpoje, dažniausiai pakanka rinktis nuo 2,5 iki 3,5 kW galingumo kondicionierių.

                Gamintojas ir vartotojų atsiliepimai

Oro kondicionieriai neretai pasirenkami atsižvelgiant į vartotojų atsiliepimus. Visuomet tikimasi, kad pasirinktas įrenginys tarnaus pakankamai ilgą laiką, todėl vartotojų atsiliepimai gali padėti paprasčiau priimti tam tikrus sprendimus. Jei įvertinsite, kokių gamintojų oro kondicionieriai sulaukia palankiausių įvertinimų, tai galės dar labiau susiaurinti paiešką, ir padės paprasčiau priimti sprendimą.

                Įvertinkite savo finansines galimybes

Šiandien prekyboje galime rasti tikrai nemažą oro kondicionierių pasirinkimą, todėl naudinga įvertinti, kokią pinigų sumą galite skirti šios produkcijos įsigijimui. Daugybę funkcijų turintys oro kondicionieriai įprastai kainuoja brangiau, tačiau naudinga įvertinti, kokias įrenginio galimybes tikrai išnaudosite. Vis dėlto, gali būti naudinga rinktis tokį kondicionierių, kuris turi oro sausinimo funkciją, tylaus veikimo režimą, ir t.t.

                Kondicionieriaus tvirtinimo būdas

Skiriami keli pagrindiniai kondicionierių tvirtinimo būdai: šie įrenginiai gali būti palubiniai, kanaliniai, kasetiniai arba pastatomi. Palubiniai ir kasetiniai kondicionieriai yra dviejų dalių: viena dalis yra tvirtinama patalpos viduje, o kita dalis – lauke. Kanaliniai kondicionieriai džiugina tuo, kad jie nebjauroja interjero: patalpų viduje jie yra nepastebimi. Na, o pastatomi kondicionieriai įprastai montuojami po langais (atvėsintas oras yra išpučiamas į lauką).

                Naudinga pasitarti su specialistais

Jei anksčiau nesate naudoję oro kondicionieriaus, tikėtina, kad jums kyla įvairių klausimų, todėl bus naudinga pasitarti su tokia įranga prekiaujančiais specialistais. Konsultacijos metu jums bus pristatytos įvairios šiuolaikinių oro kondicionierių galimybės, o atsižvelgus į pagrindinius jūsų poreikius bus parenkami patys tinkamiausi įrenginiai. Šiandien tikrai turime iš ko rinktis, tad kiekvienu atveju bus atsižvelgta ne tik į svarbiausius poreikius, bet taip pat ir į kliento finansines galimybes.

Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.