Šeštadienis, gegužės 15 d.

Naujienos

Keli naudingi patarimai tiems, kurie nori padidinti komfortą automobilio viduje

2021-05-03
Keli naudingi patarimai tiems, kurie nori padidinti komfortą automobilio viduje

Įsėdus į automobilio saloną, niekam nesinori jaustis nepatogiai. Tačiau nepaisant šios detalės, labai nemaža dalis vairuotojų ir TP turėtojų nėra pernelyg suinteresuoti tvarkyti ar kitaip stengtis padidinti komfortą automobilio viduje. Dėl to transporto priemonės pasidaro užleistos, nebėra tokios malonios buvimui viduje ar komfortiškos, kokios galėtų būti. Mes surašėme pačius naudingiausius ir praktiškiausius patarimus, su kurių pagalba tikrai padidinsite automobilio salone juntamą komfortą.

Įsigykite malonų automobilio kvapą

Su komforto pojūčiu labai siejasi žmogaus uoslė. Jeigu jaučiasi nemalonus kvapas, tvaikas ar dvokas –tokioje erdvėje niekada nepavyks jaustis komfortiškai. Iš kitos pusės, per stiprus ir per aštrus kvapas taip pat neprideda malonių pojūčių. Mūsų rekomendacija tiems, kurie nori didesnio komforto būtų tokia – nuvykite į specializuotą autoprekių arba įprastą parduotuvę, kurioje prekiaujama automobilių prekėmis. Išbandykite kvapus ir pasirinkite malonų, bet ne per stiprų aromatą. Jį pakabinę arba sumontavę savo automobilyje tikrai jausitės komfortiškiau ir maloniau.

Išvalykite saloną ir įsigykite naujus kilimėlius

Švara yra dar vienas dalykas, kuris yra labai svarbus, kai kalbame apie komfortą. Per laiką automobilio salone prisikaupia šiukšlių ir nešvarumų. Mūsų rekomendacija – periodiškai nuvykite į automobilių plovyklą ir išsisiurbkite saloną. Nepamirškite, kad  automobiliniai kilimėliai  irgi susidėvi. Žiemą galbūt patogiau su guminiais, tačiau vasarą malonesni medžiaginiai kilimėliai automobiliams.

Restauruokite susidėvėjusius sėdynių apmušalus ar odą

Sėdynės yra tas salono elementas ir ta automobilio salono detalė, kuri, ko gero labiausiai siejasi su patogumu. Jeigu sėdynės yra minkštos, kokybiškos ir malonios, reiškiasi, kad transporto priemonėje iš esmės gali būti komfortiška. Per laiką nusitrina sėdynių apmušalai, gali suskeldėti sėdynes dengianti oda. Tikrai nėra taip malonu sėdėti ant susiglamžiusių, praplyšusių ar susidėvėjusių kėdžių. Rekomenduojama, norint daugiau komforto, nuvykti į atitinkamas dirbtuves ir pasirinkti restauracijos paslaugą. Išimtinais atvejais, jeigu sėdynės labai išteptos arba labai suniokotos, gali reikėti keisti ir visą jų komplektą.

Išsiaiškinkite, iš kur sklinda pašaliniai garsai

Pašalinių garsų gali būti pačių įvairiausių. Cypimas, tarškėjimas, girgždesys ir kiti įvairiausi sąskambiai blaško vairuotoją ir neleidžia jam(-ai) atsipalaiduoti ir galvoti tik apie kelią. Negana to, dažnu atveju garsai signalizuoja apie tam tikras mechanines automobilio bėdas, kurias reikėtų spręsti. Išgirdus pašalinį garsą ir nustačius, kad jis kartojasi, reikėtų pasistengti identifikuoti vietą, iš kur jis sklinda. Kai tai pavyksta padaryti, galite pamėginti tą vietą apžiūrėti vizualiai ir kreiptis į autoservisą arba tai padaryti iš karto. Apžiūros metu gali paaiškėti, jog reikia keisti stabdžių kaladėles, guolius, paskirstymo diržus, kitus mechanizmus. Pašalinus nemalonių garsų šaltinius pavyks saugiau ir komfortabiliau eksploatuoti transporto priemonę.

Nepalikite neveikiančios komforto įrangos

Turbūt sutiksite, kad keista važinėti automobiliu, žinant, jog pvz., neveikia kondicionierius arba prietaisų skydelis. Tačiau nepaisant to, jog šie dalykai yra ganėtinai svarbūs, norint važiuoti maloniai ir/ar saugiai, daug vairuotojų tiesiog ignoruoja komforto įrangos gedimus ir nėra tuo suinteresuoti. Jeigu jums aktualus komfortas, būtinai pasitarkite su meistrais, kad žinotumėte, kaip išspręsti tas problemas, kurios trukdo važiuoti patogiai.

Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.