Naujienos

KOKIE REGULIUOJAMO AUKŠČIO STALO PRIVALUMAI?

2022-01-10
KOKIE REGULIUOJAMO AUKŠČIO STALO PRIVALUMAI?

Stalai su reguliuojamo aukščio  kojomis biuruose – tai ne noras pasirodyti, jog biuras yra šiuolaikiškas ir modernus, o gyvenimo praktikos padiktuota būtinybė. Tokie stalai yra skirti tam, kad prie jų dirbantys žmonės galėtų jaustis patogiai ir gerai per visas prie jų praleistas darbo dienos valandas. Elektronikos dėka reguliuojamos metalinės stalo kojos tai garantuoja.

Kokia reguliuojamo aukščio stalų nauda sveikatai?

Nėra lengva per aštuonias darbo dienos valandas išsėdėti prie stalo vienoje kūno padėtyje. Ilgai šitaip sėdėdamas žmogus ima jausti skausmus nugaros, pečių ir sprando srityse, pavargsta ir kojos. Taip nenutinka, kai, pasitelkus į pagalbą kilnojamas stalo kojas, darbuotojas pats gali pasirinkti, kiek laiko per darbo dieną jam prie savo darbo stalo praleisti sėdint, ir kiek stovint. Kai pavargstama sėdėti, tada, pareguliavus darbo stalo aukštį, galima prie jo dirbti stovint. Tai leidžia darbuotojui ištiesinti nugarą ir kojas, pagerinti kraujotaką visame kūne. Taip išvengiama vienodos laikysenos darbo vietoje, ko pasėkoje išsaugoma bendra organizmo sveikata.

Ar sudėtinga reguliuoti kilnojamas darbo stalo kojas?

Pakeliamų stalo kojų reguliavimo procesas yra labai paprastas ir saugus, jį padeda atlikti elektronikos valdomas mechanizmas. Pačios stalo kojos yra labai tvirtos ir tikrai patikimos, todėl kad su jomis gali nutikti kažkas pavojingo, tikrai nėra realaus pagrindo. Kojos, kai keičiamas jų aukštis, labai lengvai užfiksuoja kelyje pasitaikiusią nelauktą kliūtį ir laiku sustoja, laukdamos kol kliūtis bus pašalinta. Kai kliūties nebelieka, baldo koja toliau juda savo keliu, kol atsiduria reikiamame aukštyje. O tada jau galima toliau darbuotis arba stovint, arba sėdint, priklausomai nuo to, kokią stalo padėtį konkrečiu metu pasirinko pats darbuotojas.

Kuo naudingas stalas su reguliuojamo aukščio kojomis vaikams?

Stalas, kurio aukštis reguliuojamas, specialistų nuomone, vaikui būtų reikalingas visą jų mokyklinio gyvenimo laiką, nes ne tik jo aukštis yra reguliuojamas, bet ir stalviršis būna pakreipiamas tokiu kampu, kad mokiniui būtų kuo patogiau rašyti. Tokie stalai yra pagaminti iš kokybiškų medžiagų ir būna pačių įvairiausių spalvų, tad tikrai yra iš ko pasirinkti baldą, kuris atitiktų vaiko skonį ir papuoštų jo kambarį.

 
Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.