Naujienos

Kovoje su krūmynais gelbsti krūmapjovės!

2020-08-07
Kovoje su krūmynais gelbsti krūmapjovės!

Kovoje su krūmynais gelbsti krūmapjovės!

 

  Tikriausiai dažnas esate susidūręs su problema, kuomet jūsų aplinkoje priauga nepageidaujamų krūmynų, gadinančių tiek estetinį vaizdą, tiek nervus.  

  Tokiu atveju  parkutechnika.lt siūlo jums išbandyti tvirtas, kovoti su netvarkingais, išsikerojusiais krūmynais, sąžalynais ar aukšta žole skirtas krūmapjoves (trimerius).

  Pažadame, nusivilti tikrai neteks, o rezultatai kaip reikiant nudžiugins ir nustebins.

 

Pamėgtos profesionalų

 

  STIHL krūmapjovės – tvirti, ilgaamžiai, galingi prietaisai, skirti tankiems krūmynams bei sąžalynams šalinti, šienauti dideliems plotams, skiedrų smulkinimo bei pjovimo darbams miške atlikti. Ypatingai šios krūmapjovės pasitarnauja kraštovaizdžio prižiūrėtojams bei kelininkams.

  Nesuklysime teigdami, kad profesionalai, kurie prižiūri gatves, miškus bei kraštovaizdžius renkasi STIHL krūmapjoves dėl jų savybės pjauti greitai ir produktyviai.

  Tačiau jei jau ilgai sprendžiate problemą kaip kovoti su išsikerojusia, aukšta žole ir želiančiais krūmynais, tuomet nedvejokite – STIHL krūmapjovė pasitarnaus ir jums!

  Jaudinatės, kad nesugebėsite valdyti krūmapjovės? Nurimkite! Konstrukcija su ergonomiška valdymo rankena ir efektyvia STIHL antivibracine sistema padeda patogiai ir ilgai valdyti prietaisą. Tad kovojant su nepageidaujama augmenija bėdų nekils.

  Dar norime pabrėžti, kad savo pirkėjams rekomenduojame rinktis benzinines krūmapjoves.

 

Pasižymi universalumu

 

  Svarbu pažymėti, kad krūmapjovė yra universalesnė nei kiti panašaus tipo prietaisai.

Šis universalumas gali padėti jums sutaupyti. Įdomų kaip? Krūmapjovėmis galima ne tik pjauti krūmus, bet ir šienauti pievų pakraščius, todėl jei jums reikia nupjauti aukštą žolę ir krūmus užteks tik krūmapjovės pagalbos. Supratote teisingai: užtenka pirkti ne du prietaisus žoliapjovę ir krūmapjovę, bet tik krūmapjovę.

  Jei norite atsikratyti nepageidaujamų plonų medelių – į pagalbą taip pat pasitelkite krūmapjovę.

  Nenustebkite, kad krūmapjovė bus sunkesnė už žoliapjovę. Tai – natūralu, nes šis prietaisas yra galingesnis. Be to, ant krūmapjovės galima tvirtinti tiek žoliapjovės galvutę, tiek peilį, o tai padidina prietaiso funkcionalumą.

  Universalios, funkcionalios, tvirtos, kokybiškos bei galingos – pagrindinės savybės, kuriomis pasižymi STIHL krūmapjovės. Pažadame, kad su tokiu kariu tikrai nebaisu stoti į kovą prieš nepageidaujamus krūmynus, sąžalynus, ar aukštą žolę. Pergalė – garantuota!

 
Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.