Naujienos

„Macaw“ – vadovų pasikeitimai

2021-11-04
„Macaw“ – vadovų pasikeitimai
Per paskutinius dvejus metus tarptautiniu mastu sparčiai augančioje Nyderlandų informacinių technologijų (IT) bendrovėje „Macaw“ – pasikeitimai vadovų komandoje.

23 metus finansų ir personalo vadovo pareigas ėjęs Ronaldas van Esas nuo lapkričio 1 d. bus atsakingas už darbuotojus, įmonės kultūrą, talentų ugdymą, žmogiškųjų išteklių strategiją ir užims vyriausiojo personalo vadovo pareigas, o vadovavimą įmonės finansams perims ir finansų vadovu taps Bartas Damstra.

Prieš prisijungdamas prie „Macaw“, B. Damstra buvo IT bendrovės „Ilionx“ finansų direktorius. Savo karjerą jis pradėjo bendrovėje „Deloitte“, ten sėkmingai baigė sertifikuoto finansininko mokymus. Po beveik dešimties metų darbo tarptautinėje konsultacijų įmonėje (pastaruosius trejus iš jų Sidnėjuje (Australija)) jo karjera pasisuko į finansinių technologijų (fintech) sritį. Amsterdame įsikūrusioje bendrovėje „European Merchant Services“ septynerius metus jis ėjo finansų direktoriaus pareigas, vėliau buvo „Smart2Pay“ Larene generalinis direktorius.

Naujasis personalo vadovas Ronaldas Van Esas Groningeno ir Amsterdamo universitetuose studijavo ekonomiką, o 1998 m. pradėjo dirbti „Macaw“ finansų direktoriumi. Jis buvo atsakingas ne tik už „Macaw“ finansų strategiją ir valdymą, bet ir už žmogiškuosius išteklius. 2014 m. jis inicijavo programą „20I20 Energy“, kurios tikslas – suteikti darbuotojams galimybę rūpintis savo psichikos, emocine ir fizine sveikata – tiek biure, tiek namie. Po kelerių metų jis buvo nominuotas Metų gyvybingiausio vadovo kategorijoje.

2021-aisiais metais „Macaw“ įgyvendino kelis labai svarbius plėtros žingsnius – pritraukė naują investuotoją „Avedon Capital Partners“ ir Vokietijoje įsigijo bendrovę „Netzkern“, turinčią padalinius Hamburge ir Vupertalyje.

Verslosavaite.lt

Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.