Naujienos

Mezoterapija gali išspręsti Jūsų odos problemas

2021-09-23
Mezoterapija gali išspręsti Jūsų odos problemas

Mezoterapija dabar plačiai taikoma estetinės medicinos ir kosmetologijos profesionalų ir yra labai populiari visame pasaulyje. Kas tai? Ja vadinama itin unikali ir išskirtinė medicinos metodika. Šios procedūros metu yra gydoma bei koreguojama odos būklė. Mezoterapija gali būti invazinė (adatinė) ir neinvazinė (neadatinė). Atsižvelgdamas į unikalų Jūsų odos atvejį ir norimą išspręsti problemą specialistas visada parenka preparatus, kurie bus naudojami adatiniu ar neadatiniu būdu.

                   Adatinės mezoterapijos metu veiklieji preparatai į odos sluoksnius suleidžiami naudojant ilgas ir plonytes adatas. Šiuo būdu preparatai pasiekia odos giluminius sluoksnius atliekant įpatingas injekcijas, pro mikrokanalėlius odoje, tačiau nesuardo odos epidermio. Nuo to, kokio ilgio adata naudojama atliekant procedūrą, priklausys kiek ir kokius sluoksnius pasiekia leidžiami preparatai. Itin mažais mikrodūriais po odos paviršinius ir vidurinius sluoksnius yra suleidžiamos įvairios biologiškai aktyvios maistinės medžiagos. Tai gali būti veiksmingoji hialurono rūgštis, vitaminai (A,E,C,B,K), amino rūgštys, mikroelementai (Zn, Co, Mg, P, S), mineralinės medžiagos, augaliniai ekstraktai, kofermentai, organinių rūgščių kompleksai, antioksidantai, lipolitikai, homeopatiniai ar biotechnologijos produktai. Kiekvienas iš mūsų turi skirtingas odos problemas, todėl ir įleidžiamos medžiagos bei jų kiekiai bus skirtingi. Pradėjus veikti atitinkamoms medžiagoms, busatkuriamas odos tonusas ir elastingumas. Oda akivaizdžiai tampa drėgnesnė, išsilygina smulkios raukšlelės, stebimas mezoliftingo poveikis.

Praktikoje ji yra taikoma dažniau, nes veikliosios medžiagos geriau įsisavinamos ir patenka į gilesnius odos sluoksnius. Šios mezoterapijos metu odos problemos yra lokalizuojamos ir pradeda veikti iš karto ten, kur reikia. Toks procesas jei ir skamba skausmingai, taip nėra. Skausmas nėra jaučiamas, o ir procedūra dažniausiai trunka iki valandos. Dažniausiai invazinę mezoterapiją atlieka gydytojas dermatologas.

 

          Neadatinėje mezoterapijoje adatos nėra naudojamos. Į darbą pasitelkiami specialūs preparatai. Jie į odos sluoksnius patenka jonoforezės, ultragarso arba elektroporacijos būdais. Beadatinės mezoterapijos metu visų pirma yra įvedamos kosmetikos medžiagos, tuomet vyksta cirkuliacija, drenavimas ir galiausiai - stimuliacija. Atliekant neinvazinę mezoterapiją nėra pažeidžiamas odos vientisumas, t.y. nelieka jokių procedūros pėdsakų/dūrių ant odos. Šis procesas dažniausiai yra atliekamas kosmetologijos kabinete.

   

Tiek po vienos, tiek po kitos mezoterapijos oda gali būti jautresnė ir kurį laiką jaustis nedideli iškilimai ar mėlynės. Šie simptomai greičiausiai išnyksta per kelias valandas, rečiau - dienas. Mezoterapiją galite rinktis daugeliui kūno vietų. Populiariausi pasirinkimai būna odos gerinimas kaklo, dekoltė, rankų, pilvo, sėdmenų, šlaunų srityje ar galvos srityse. Šias procedūras gali atlikti tiek moterys, tiek vyrai. Amžiaus apribojimų irgi jokių nėra. Jeigu yra poreikis, injekcijas galima derinti kartu su botulinu, raukšlių užpildais, cheminiu odos šveitimu, lazerio procedūromis ar net plastinėmis operacijomis.

 

Joks garsių firmų siūlomas kremas ar losjonas neatstos mezoterapijos procedūrų. Oda Jums už tai tikrai atsidėkos švytėjimu, elastingumu ir raukšlių sumažėjimu. Jau ne vienas pažįstamas, atlikęs mezoterapijos procedūrą, džiaugėsi ir dalinosi pačiais geriausiais įspūdžiais ir gautais rezultatais. Sako, kad efektą pastebėjo jau po pirmos procedūros. Raginame ir Jus pasinaudoti naujausiais mokslo atradimais – išbandyti mezoterapiją, kad galėtumėte pasigirti nuostabia ir jaunatviška oda.

Daugiau apie mezoterapiją skaitykite Ficlinica puslapyje

Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.