Naujienos

„Moller Auto“: elektromobilių paklausa šoktelėjo 4 kartus

2022-01-04
„Moller Auto“: elektromobilių paklausa šoktelėjo 4 kartus
Lietuvoje taip pat ryškus elektromobilių skaičiaus augimas. Tam įtakos turi ne tik besikeičiantis žmonių požiūris į aplinkos tvarumą ir vartojimo įpročius, bet ir elektromobilių naudojimą skatinanti valstybės politika – kompensacijų fiziniams ir juridiniams asmenims sistema, parkavimo bei įvažiavimo į miestus lengvatos.

Šiuo metu elektromobiliai sudaro 0,3 proc. visų mūsų šalyje registruotų transporto priemonių, tačiau „Moller Auto“ duomenys rodo, kad pastaraisiais metais jų pardavimai stipriai išaugo.

„Pastebime džiuginančią tendenciją, jog elektromobilių pardavimai sparčiai auga. Jei per pirmuosius vienuolika 2020 metų mėnesių buvo parduoti tik 48 elektromobiliai, šiais metais per tą patį laikotarpį Lietuvos pirkėjų įsigytų elektromobilių skaičius siekia 234. Šis ženklus pokytis rodo, jog elektromobilių populiarumas ir paklausa kasmet tik didės. Svarbu pažymėti, jog daugiau nei pusė – 150 elektromobilių – yra komercinės paskirties“, - sako Izida Gerken, „Moller Auto Baltic“ generalinė direktorė.

Verslosavaite.lt

Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.