Naujienos

„MT Group“ pasirašė 64 mln. Eur vertės sutartį dėl „Baltic Pipe“ dujotiekio tiesimo Lenkijoje

2020-12-01
„MT Group“ pasirašė 64 mln. Eur vertės sutartį dėl „Baltic Pipe“ dujotiekio tiesimo Lenkijoje

Tarptautinio „Baltic Pipe“ projekto, siekiančio užtikrinti Norvegijos gamtinių dujų tiekimą į Danijos ir Lenkijos magistralinius dujotiekius, sausumos dujotiekio atkarpą, besidriekiančią 41 km Lenkijos šiaurės vakaruose, statys energetikos ir pramonės infrastruktūros projektus vykdanti Lietuvos bendrovė „MT Group“ kartu su partneriais iš Vokietijos.

Lapkritį pasirašyta beveik 64 mln. Eur vertės sutartis su Lenkijos gamtinių dujų perdavimo operatoriumi „Gaz-System“ numato magistralinio dujotiekio tiesimą tarp Niechoržie ir Ploty gyvenviečių Vakarinėje Lenkijoje. Darbai taip pat apima dujų priėmimo terminalo ir perdavimo stoties statybos darbus.

„Didžiuojamės galėdami prisidėti prie svarbaus projekto, kuris yra reikšmingas ne tik Lenkijai, bet ir visai Europai. Svarbus pasiruošimo etapas baigtas – dabar laukia išties įdomus ir darbingas laikotarpis. Mūsų patirtis gamtinių dujų infrastruktūros srityje ir suburta profesionalų komanda padės užtikrinti šio projekto darbų kokybę ir laikytis numatytų terminų“, – sako „MT Group“ atstovas Simonas Kunickas. 

Šis sausumos dujotiekis, kurio diametras siekia 1000 mm, bei visa kartu statoma technologinė įranga leis sujungti iš Danijos Baltijos jūroje nutiestą dujotiekį su Lenkijos nacionaline dujų perdavimo sistema ir užtriktini gamtinių dujų perdavimą kitomis reikalingomis kryptimis.

Visi leidimai, leidžiantys pradėti numatytus statybos darbus yra gauti. Numatoma, kad projektas bus užbaigtas 2022 m. spalį.


Apie bendrovę

UAB „MT Group“ specializuojasi energetikos ir pramonės infrastruktūros srityse. Bendrovė projektuoja ir stato gamtinių ir suskystintų gamtinių dujų objektus Baltijos, Skandinavijos ir centrinės Europos regionuose, taip pat įgyvendina naftos, uostų, kogeneracinių jėgainių, atsinaujinančios energetikos objektų statybos, plėtros ir modernizavimo projektus.

 

Kontaktai žiniasklaidai

Eglė Rakauskaitė

Atstovė žiniasklaidai

8 619 66 107, egle@mtgroup.lt

Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.