Naujienos

Naujasis „Alwark“ vadovas – Tomas Samulionis

2024-05-07
Naujasis „Alwark“ vadovas – Tomas Samulionis
Krovos, sandėliavimo, uostų, oro uostų bei komunalinės technikos paslaugas teikianti bendrovė „Alwark“ turi naują vadovą. Juo tapo iki šiol komunalinės technikos padalinio vadovo pareigas ėjęs Tomas Samulionis, kuris pakeitė ilgametį „Alwark“ vadovą Julių Urbanavičių.

Tuo tarpu J. Urbanavičius yra paskirtas „Alwark Group“ vadovu.

Pasak J. Urbanavičiaus, nuosekliai plečiantis veiklai ir augant dukterinių įmonių skaičiui, natūraliai atėjo metas daugiau dėmesio skirti visai įmonių grupei. Per visą bendrovės gyvavimo laikotarpį buvo įsteigtos 6 dukterinės įmonės, o nuo šiol jų efektyvų valdymą ir plėtrą regione užtikrins naujai įsteigta bendrovė „Alwark Group“. Atsižvelgiant į vykstančius pokyčius, vadovų pasikeitimas „Alwark“ įmonėje buvo neišvengiamas bei strategiškai svarbus žingsnis.

„Mūsų bendrovėje skatinamas vidinis darbuotojų augimas, ugdomos profesinės kompetencijos, kas lemia, jog darbuotojai sėkmingai išnaudoja galimybes karjeros raidai. Naujasis „Alwark“ vadovas T. Samulionis aštuonerius metus vadovavo komunalinės technikos padaliniui. Jo pasiryžimas, iniciatyva ir sugebėjimas kelti ambicingus tikslus tiek sau, tiek savo komandai, taip pat jo siekis ugdyti ir gilinti savo žinias studijų metu suteikė pasitikėjimą Tomo kompetencija bei ryžtu“, – pažymi J. Urbanavičius.

Verslosavaite.lt

Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.