Antradienis, rugpjūčio 03 d.

Naujienos

„Ozui“ suteiktas tarptautinis COVID-19 saugumo sertifikatas

2020-08-13
„Ozui“ suteiktas tarptautinis COVID-19 saugumo sertifikatas
Prekybos ir pramogų centras „Ozas“ pirmasis Baltijos šalyse įgijo tarptautinį „COVID-19 compliant“ sertifikatą, patvirtinantį tinkamą pasiruošimą COVID-19 plitimo rizikoms suvaldyti.

Vilniuje įsikūrusio prekybos centro vertinimą atliko pasaulinės sertifikavimo kompanijos „SAFE shopping centers“ ekspertai.

Jo metu atsižvelgta į „Ozo“ veiklos procesų pokyčius pandemijos metu, lankytojams ir darbuotojams sudarytas saugumo ir higienos sąlygas, iš anksto paruoštus veiksmų planus, prekybos centro komunikaciją ir kitas pandemijos kontekste įgyvendintas užduotis.

Prekybos centro pasiruošimas egzaminuotas remiantis tarptautinių organizacijų praktika, Pasaulio sveikatos organizacijos rekomendacijomis ir kitais sprendimais, kuriuos priėmė COVID-19 plitimo rizika pasaulyje besirūpinantys ekspertai.

„COVID-19 compliant“ sertifikatas patvirtina, kad prekybos centras aiškiai supranta bei įgyvendina galiojančius įstatymus ir Vyriausybės rekomendacijas bei laikosi veiksmingiausios pasaulinės praktikos kovoje su viruso plitimu.

Verslosavaite.lt

Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.