Naujienos

Perkate lėlę dovanų? Nepamirškite ir priedų

2021-02-22
Perkate lėlę dovanų? Nepamirškite ir priedų

Nereikia ir sakyti – būtų galima išvardinti daugybę priežasčių, kodėl lėlė yra puiki dovana kiekvienai mergaitei. Tačiau tie, kurie nori įteikti būtent tokią dovaną, turėtų suklusti ir nepamiršti  nupirkti ir bent kelių jai skirtų priedų. Ir nors dėlto išlaidos bus šiek tiek didesnės, galite neabejoti – naudos taip pat bus gerokai daugiau. Kokios?

Nereikia ir sakyti – priedai, kad ir kas tai bebūtų, suknelės lėlėms, stalo įrankiai ar indai, kuriuos galima panaudoti lėlės namelio virtuvėlėje, pirmiausia sutiekia kur kas daugiau galimybių. Galimybių puošti, kurti, daryti, atrasti, išmokti, derinti ar nustebinti. Taigi, belieka tik pridurti, kad kartu su lėle padovanoję ir keletą jai skirtų priedų, žaidimą paversite kur kas įdomesniu bei visavertiškesniu. Tačiau ir tai dar ne viskas – svarbu pabrėžti, kad didesnės galimybės sukelia ne tik didesnį vaiko susidomėjimą, bet ir leidžia lavinti tam tikras asmenines savybes bei įgūdžius.

Taigi, kaip matyti, lėlės ir jų priedai yra kur kas geresnė bei vertingesnė dovana nei vien tik lėlė. Tad sukurkite tikrą šventę vaikams.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad priedų pasirinkimas yra iš tiesų labai didelis, tad renkantis reikėtų nepamiršti ir tam tikrų aplinkybių. Pirmiausia atkreipkite dėmesį tai, kad priedas būtų pritaikytas konkrečiai lėlei (tai yra ypač aktualu, jei perkami drabužiai, avalynė ar aprangos detalės). Tačiau ir tai dar ne viskas – priedas turi būti pritaikytas ne tik lėlei, bet ir vaikui (atkreipkite dėmesį, ar priedas neturi smulkių detalių, kurios nerekomenduojamos jaunesniems nei 3 metų vaikams).  Na, ir žinoma, taip pat nepamirškite, kad neverta apsiriboti vos vienu priedu – kuo jų daugiau, tuo įdomesnis žaidimas laukia.

  
Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.