Naujienos

Pilvo plastinė chirurgija leidžia džiaugtis gražesnėmis kūno formomis

2021-09-23
Pilvo plastinė chirurgija leidžia džiaugtis gražesnėmis kūno formomis

Esate nepatenkinta savo kūno formomis ir galvojate kokios priemonės padėtų susigrąžinti estetiką? Jeigu jus kamuoja nukaręs pilvas, kuris atsirado dėl svorio metimo ar po gimdymo, natūralu, kad tradicinėmis priemonėmis tokių problemų pašalinti neįmanoma. Dėl to drąsiai galite kreiptis į plastikos chirurgus, kurie patars jums visais klausimais.

Pilvo formos korekciją galima atlikti daugeliu atveju

Kiekviena pacientė, kuri kenčia dėl nukarusio pilvuko ar esančio odos pertekliaus drąsiai gali kreiptis į plastikos chirurgus dėl operacijos derinimo. Pilvo plastinė chirurgija gali būti atliekama dalinai ar pilnai. Koks operacijos metodas bus parinktas jums – priklausys nuo jūsų situacijos.

Įprastai tokia operacija atliekama moterims, kurių pilvo srityje matomas akivaizdus odos audinių perteklius. Dėl jo pilvas atrodo nukaręs net jeigu nėra labai daug riebalų. Kai kuriai atvejais, riebalų perteklius gali būti pašalinamas tos pačios operacijos metu ir tai būtų brangesnė procedūra.

Pilvo plastinių operacijų pasirinkimą vis dėlto nulems ir paslaugų kaina. Kaip jau minėta, jeigu operacijos metu prireiks nusiurbti riebalus, natūralu, kad operacijos trukmė pailgės ir kaina išaugs. Įprastai tokios operacijos metu siekiama pašalinti odos ir poodinį perteklių, jog pilvo sritis taptų lygi ir plokščia. Po operacijos ne tik sumažėja pilvas, bet ir išlyginama oda.

Po operacijos teks pasistengti riboti tam tikrus judesius

Daugelis chirurgų jus įspės, kad galutinis operacijos rezultatas aiškiai matysis po kelių mėnesių. Tad, neišsigąskite, jeigu po savaitės vis dar matysis mėlynės ar pilvo patinimas. Vizualiai visi rezultatai matosi po ilgesnio laiko. Tai būdinga visoms pilvo plastinės chirurgijos procedūroms. Tačiau, jums nerimauti labiausiai reikia dėl savijautos.

Po operacijos tikrai negalėsite užsiimti fizine veikla. Chirurgas pabrėš, kad nesilaikant šio reikalavimo, gali atsirasti komplikacijos – didelis skausmas, kraujavimas ir t.t. Po operacijos turėsite vengti pilvo tempimo, o tai reiškia, kad net ir prausiantis galbūt prireiks artimųjų pagalbos.

Įprasta, kad tokios operacijos metu atliekama bendra nejautra, nes vis dėlto - atliekamas nemažas pjūvis. Po operacijos gali kamuoti standartiniai šalutiniai poveikiai – reakcija į anesteziją, pilvo tempimo jausmas pjūvio vietoje, skausmas. Tai yra visiškai normalu ir dėl šių priežasčių privaloma laikyti gydytojų nurodymų.

Jeigu planuojate pasitelkti pilvo plastiką, turėkite galvoje, kad gydytojas turės atlikti išsamesnius tyrimus dėl jūsų sveikatos būklės. Jeigu sergate kažkuo ar esate alergiška - apie tai turite informuoti chirurgą dar prieš operaciją. Tai taikoma praktiškai bet kokių operacijų metų.

Fi Clinica

Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.