Ketvirtadienis, rugpjūčio 11 d.

Naujienos

Šiaulių LEZ pradėjo naujo DPD siuntų terminalo statybą

2022-06-30
Šiaulių LEZ pradėjo naujo DPD siuntų terminalo statybą
Šiaurės Lietuvoje esančioje Šiaulių laisvojoje ekonominėje zonoje (ŠLEZ) oficialiai startavo vienos iš Lietuvos siuntų pristatymo lyderių bendrovės „DPD Lietuva“ naujojo siuntų terminalo, į kurį numatoma investuoti apie 2,5 mln. eurų, statybos.

Planuojama, kad čia iškils beveik 2,4 tūkst. kvadratinių metrų sandėliavimo paskirties pastatas, kuris ateityje, 1,6 hektaro ploto sklype, galės būti plečiamas pagal įmonės poreikį.

„DPD Lietuva“ siuntų skirstymo centro statybvietėje buvo įkasta speciali kapsulė ateities kartoms. Pasak Šiaulių LEZ vadovo Artūro Klangausko, tai yra pirmoji istorijoje kapsulė šioje ekonominėje zonoje.

„Džiaugiamės pradėdami dar vieną plėtros etapą, kuris reiškia, kad Šiauliuose įsikurs viena iš savo srities lyderių, siuntų pristatymo bendrovė „DPD Lietuva“. Simbolinis ateities kartoms skirtos kapsulės įkasimas svarbus ir mums. Dvejus metus trukęs intensyvus koronaviruso pandemijos laikotarpis ne tik kėlė abejonių dėl ateities ir verslo planų, bet ir vertė rinktis kitas bendravimo formas. Tai, kad galime susirinkti gyvai ir vėl puoselėti tradicijas stiprina pojūtį, kad gyvenimas grįžta į įprastas vėžes“, – tvirtina A. Klangauskas.

Šiaulių LEZ „DPD Lietuvos“ siuntų centre bus įrengta atitinkamai 40 zonų, skirtų kurjerių mikroautobusų pakrovimui, 16 sunkvežimių pakrovimo zonų.

Šiuo metu „DPD Lietuva“ šalyje turi 13-a siuntų skirstymo centrų. Bendrovėje dirba daugiau nei 1100 darbuotojų, iš jų daugiau kaip 630 kurjerių.

Šiauliuose DPD dabar turi 1,7 tūkst. kvadratinių metrų ploto siuntų terminalą.

Verslosavaite.lt

Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.