Naujienos

„Smart Master“ atidaro išskirtinį įgaliotą „Apple“ įrenginių servisą

2020-06-25
„Smart Master“ atidaro išskirtinį įgaliotą „Apple“ įrenginių servisą

„Smart Master“ atidaro išskirtinį įgaliotą „Apple“ įrenginių servisą

Išmaniųjų įrenginių servisas „Smart Master“ tapo įgaliotu „Apple“ paslaugų teikėju – Vilniaus Gedimino prospekte atidarė išskirtinai tik šiuos įrenginius aptarnaujantį saloną. Jame klientai galės ir susitaisyti, ir įsigyti naujausius šio gamintojo įrenginius.

„Šis salonas – visos mūsų komandos darbo įvertinimas. Džiaugiamės klientams galėdami pasiūlyti dar platesnį išmaniųjų įrenginių priežiūros paslaugų spektrą ir naujausią gamintojo įrangą“, sakė Petras Masiulis, „Smart Master“ valdančios įmonės „Tele2“ generalinis direktorius Baltijos šalims ir Vokietijai.

Naujajame salone paslaugos bus teikiamos visiems „Apple“ įrangos savininkams, nepaisant to, kur įranga yra įgyta. Taip pat laukiami tiek privatūs, tiek ir verslo klientai. 

Klientai galės rinktis iš visų įprastų „Apple“ produkcijos serviso paslaugų: kompiuterių, planšečių, laikrodžių, ausinių ar kitų aksesuarų ir telefonų priežiūros, remonto ir garantinio aptarnavimo. Itin patogu ir tai, kad taisymui palikus įrangą bus suteikiama pakaitinė.

Taip pat čia bus galima įsigyti ir „Apple“ įrenginius bei aksesuarus. Prekes bus galima įsigyti tiek mokant visą sumą iš karto, tiek perkant jas išsimokėtinai.

Įgalioto paslaugų teikėjo salone dirbs aukščiausios kvalifikacijos, „Apple“ mokymus praėję darbuotojai.

Išmaniųjų įrenginių priežiūros centras „Smart Master“ teikia paslaugas daugiau nei 70 salonų didžiausiuose Lietuvos miestuose. Įgaliotas aptarnavimo servisas bendradarbiauja su visais didžiaisiais išmaniųjų įrenginių gamintojais, dirba tik su originaliomis detalėmis, o atliktiems darbams visuomet suteikia garantiją.

Daugiau informacijos:

Andrius Baranauskas

„Tele2“ korporacinės komunikacijos direktorius Baltijos šalims

M +370 683 66319

@ andrius.baranauskas@tele2.com

Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.