Naujienos

Sony televizoriai: kurie modeliai populiarūs?

2022-11-14
Sony televizoriai: kurie modeliai populiarūs?

Sparčiai į priekį žengiančios naujausios technologijos neaplenkia ir televizorių sektoriaus, todėl vartotojams siūlomi vis modernesni, išmanesni modeliai. Natūralu, jog senesnius prietaisus namuose turintys žiūrovai periodiškai nori atsinaujinti ir savo televizijos žiūrėjimo patirtį perkelti į aukštesnį lygmenį, tad tokiu atveju žvalgosi naujo televizoriaus namams. O jų gausoje dėmesį traukia puikiai vertinamo ir jau seniai aukštas pozicijas išsikovojusio gamintojo https://www.bite.lt/sony-televizoriai. Jei nuspręsite į savo pirkinių krepšelį dėti būtent šio prekės ženklo prietaisą, štai keli itin mėgiami modeliai.
 
Išmanusis televizorius Sony 32'' HD KD32W800PAEP


80 cm įstrižainės ekranas puikiai tiks tiek mažesnei, tiek ir didesnei erdvei. HD ekrano raiška, galingi garsiakalbiai, „Dolby Audio“ garso gerinimo sistema leis mėgautis ir filmais, ir televizijos laidomis, o taip pat ir žaidimais. Stilingas dizainas nepriekaištingai įsilies tiek klasikiniame, tiek moderniame interjere.
 
Išmanusis televizorius Sony 50" KD50X82KAEP


Didelis, stilingas, itin plono rėmelio „Sony“ televizorius pateisins net išrankiausių žiūrovų lūkesčius. Dideliame ekrane labai gerai matysite net smulkiausius elementus, o svarbiausia – aukštos klasės procesorius ir pažangūs algoritmai pasirūpins, kad juos matytumėte nepriekaištingai. Garso kokybė maloniai nustebins melomanus ir mėgstančius žiūrint filmus jaustis it kine. Išmanųjį televizorių galite suderinti su Bluetooth palaikančiais įrenginiais ir suteikti sau dar daugiau galimybių.
 
Išmanusis televizorius Sony 65" XR65A80KAEP

Šis išmanusis televizorius prikaustys prie ekrano ir Jūs tiesiog pasinersite į jo kuriamą garsą, raišką, spalvas bei mėgausitės aukščiausios kokybės turiniu. Galingas procesorius neleis apie save pamiršti, kurdamas nepaprastai realistišką vaizdą. Pastarasis yra valomas, sukuriamas gylis, nuostabūs kontrastai ir sodrios spalvos. Tarp privalumų dar išskiriamas OLED ekranas, „Dolby Atmos“  garso palaikymas ir itin plonytės rėmelis.

Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.