Naujienos

Vonia namuose: nuo klasikos iki modernumo

2024-04-02
Vonia namuose: nuo klasikos iki modernumo

Formuojant vonios patalpą reikia nuspręsti ne tik dėl įrangos, kuri bus joje, tačiau taip pat ir stiliaus kuris kuria jaukumą. Juk vonia yra ta erdvė, kurioje dažnai norisi pabėgti nuo viso pasaulio, atsipalaiduoti. Vanduo – gaivina...

Svarbiausia kuriant interjerą kuo daugiau pirmiausia skirti dėmesio baldams. Nuspręsti, kokia dušo sienelė labiausiai tinka, kokie kiti baldai. O tuomet pagaliau bus galima nuspręsti ir dėl stiliaus, kuris turi būti vertinamas itin atsakingai.

Ryškios spalvos

Ar tikrai  erta vonias engti tik baltas? Daugeliui žmonių patinka ši spalva, kadangi ji dažniausiai yra siejama su švara. Tačiau apskritai balta spalva tuo pačiu yra ir saugi, galbūt  net nuobodi spalva, tad kai norisi ko nors ryškesnio – nereikia bijoti.

Šiuo metu internete galima rasti labai daug patarimų, kurie turėtų padėti jums tinkamai sukomponuoti norimas erdves. Žinoma, kad tokiu atveju remiantis kitų pavyzdžiais gali padėti ne tik palengvinti darbus, tačiau taip pat ir išvengti klaidų, kurios kilo kitiems asmenims.

Taip pat siūlome kuo mažiau dėmesio skirti dizainerių patarimams. Jie gali atrodyti labai gera pagalba, tačiau reikia įvertinti tai, kad taip tik atrodo. Paprasčiausiai dizaineriai daug dėmesio skiria estetikai, tačiau pamiršta praktiškumą, kuris turėtų būti jūsų prioritetas.

Klasika – amžina

Klasika daugeliui patinka dėl to, kad ji yra gana universali. Ir po daugelio metų klasikinis interjeras dažniausiai nepabosta. O jeigu pabosta – galima keliomis mažomis smulkmenomis jį atkurti, suteikti jam daugiau šviežumo. Svarbiausia yra žiūrėti, kad klasika būtų ne tik graži, tačiau taip pat ir funkcionali. Tik tokios vonios patalpos tikrai vertos jūsų dėmesio.

Norisi minimalizmo

Galiausiai, kai kuriems svarbiausia, kad vonios patalpa namuose visada būtų tvarkinga. Jeigu neturite daug laiko tvarkymuisi – tokiu atveju geriausia yra kurti minimalizmu kvepiančias erdves. Jose dažniausiai yra mažai daiktų, tad nereikia skirti daug laiko, kad jos būtų tinkamai išvalomos. Ir tikrai minimalistinio stiliaus vonia nebūtinai yra šalta. Ji gali būti labai jauki, maloni akiai, tik reikia kiekvieną akcentą derinti labai atsakingai bei smulkmeniškai.

Kurkiote tokią erdvę, kuri pirmiausia labiausiai patinka jums. Tai yra bene pati svarbiausia sąlyga, žinoma, kad tai turi būti Jūsų prioritetas. Juk gera, kad kasdien bus galima mėgautis SPA tiesiog namuose.

Daugiau informacijos Arsan svetainėje.

Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.