Šiaulių krašto medžiotojų užeiga, UAB Mingintė

Šiaulių krašto medžiotojų užeiga, UAB Mingintė
Modernus ir jaukus viešbutis „Šiaulių krašto medžiotojų užeiga“ bei restoranas įtiksiantis kiekvieno, net ir pačio didžiausio gurmano skoniui.
Dubijos g. 20, 77207 Šiauliai
Į. kodas 145342785
PVM kodas LT453427811
Telefonas +370 612 59499
El. paštas info@hoteluzeiga.lt

Šiaulių krašto medžiotojų užeiga – tai jaukus, savito stiliaus viešbutis, kuriame moderni autentika ir klasikinė elegancija susijungia į harmoningą ir komfortabilią viešnagę garantuojančią aplinką. Vos įžengusius pro duris Jus pasitiks nepaprasto grožio menininko darbas – tapyta siena, kurioje vaizduojamas medžioklės epizodas – briedis, apsuptas medžioklinių šunų. Savitą ir jaukią aurą dar labiau sustiprins įspūdinga briedžio ragų kolekcija suvežta iš įvairiausių Lietuvos vietų.
Pagrindinis kolektyvo uždavinys – patenkintas klientas, tad Medžiotojų užeigos viešbutyje Jūsų laukia išskirtinis dėmesys. Esame pasirengę įsiklausyti į Jūsų lūkesčius ir paversti juos realybe.
Keturių žvaigždučių viešbutyje Medžiotojų užeiga malonu ne tik ilsėtis, bet ir dirbti. Tai puiki vieta ir organizuojantiems seminarus, konferencijas, verslo susitikimus. Prie viešbučio įrengta uždara, video kameromis saugoma automobilių stovėjimo aikštelė, todėl patogu atvykti autobusu, automobiliu ar automobiliniu nameliu.


Ieškote patogios vietos darbui, komforto, malonaus aptarnavimo bei ramaus, tačiau turiningo poilsio? Tuomet viešnagė Medžiotojų užeigoje – būtent tai ko jums reikia!


Panašios paslaugos

Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.