Villa Orchidea

Villa Orchidea
Jei tikite, kad Jūsų šventė yra unikali, mums – pakeliui, nes Villa Orchidea yra už ne banalias šventes, renginius, pramogas.
Kęstučio g. 51A, LT-71141 Šakiai
Telefonas +370 662 90010
El. paštas info@villaorchidea.lt

Villa Orchidea - ne banalios šventės!


Šventės, pramogos, laisvalaikis turi suteikti įspūdžių visam gyvenimui ir būti įdomios, turiningos, linksmos. Tai mūsų akimirkos, kurių nepakartosime, tačiau niekada nenorėsime pamiršti…


Esame nauja pramogų, renginių, švenčių ir poilsio vieta, todėl keliame sau labai ambicingus tikslus. Norime tapti mėgstamiausia ne banalių švenčių vieta ir esame pasiryžę daug dėl to padaryti. Tikime, kad mūsų vertybės tikrai mums padės:

  • Bendrumas – mes tikime, kad bendrumas kuria stebuklus ir juos išlaiko, todėl jūsų šventes kursime kartu su jumis.
  • Aistra įspūdžiams – norime savo nuoširdžiu darbu sukurti tokią šventę, kurios įspūdžiai lydės visą gyvenimą.
  • Tobulumo siekis – tai ne žodis, o mūsų vilos principas.


Sukurkime šventę kartu!


Jei jūs, kaip ir mes, galvojate, kad jūsų šventė, renginys ar pramoga yra jums svarbi, o ne banalus pasisėdėjimas už stalo, kreipkitės į [b] „Villa Orchidea“[/b]. Kartu su jumis sukursime renginio planą, scenarijų, rekomenduosime jūsų poreikius atitinkančią programą, vedėjus, fotografus, restorano šefus… Turime reikiamas žinias, pažįstame rinkos profesionalus visoje Lietuvoje, tad padėsime su patarimais, pasiruošimu bei įgyvendinimu. Skambinkite, rašykite!


PASLAUGOS:

  • Pilnas jūsų renginio organizavimas
  • Viešbutis jūsų svečiams 
  • Restorano šefas jūsų šventei
  • Atsipalaidavimas jūsų mylimiesiems
  • Darbiniai konfidencialūs susitikimai


Kiek visa tai kainuoja?


Mes neturime fiksuotų kainų, nes kiekvienas nori skirtingų dalykų savo šventei. Skambinkite, rašykite, mes būtinai susitiksime ir aptarsime jūsų renginiui keliamus tikslus. Garantuojame, jog mūsų paslaugomis gali naudotis įvairaus finansinio pajėgumo žmonės ir įmonės. Viskas priklauso nuo jūsų norų, nes patys kuriate savo renginio scenarijų, o „Villa Orchidea“ jums tik profesionaliai padeda.

Panašios paslaugos

Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.