Antradienis, rugpjūčio 04 d.

Kauno miesto antstoliai

Antstoliai
Antstoliai
Lietuvos antstolių rūmai
Konstitucijos pr. 15, LT-09319 Vilnius
Į. kodas 126198978
Telefonas +370 5 275 0067, +370 5 275 0068
Antstoliai

Kauno miesto antstolis Raimundas Stanislauskas

Antstolio Raimundo Stanislausko kontora

Adresas Kęstučio g. 67-2, LT-44302 Kaunas
Telefonas +370 37 338825
Mobilus telefonas +370 617 36628
Faksas +370 37 338826
Internetinis adresas http://www.antstoliurumai.lt
El. paštas r.stanislauskas@antstoliai.lt

Kauno miesto antstolė Raimonda Pauzienė

Antstolės Raimondos Pauzienės kontora

Adresas V. Putvinskio g. 9, LT-44241 Kaunas
Telefonas +370 37 424026
Mobilus telefonas +370 626 64030
Faksas +370 37 424026
Internetinis adresas http://www.antstoliurumai.lt
El. paštas r.pauziene@antstoliai.lt

Kauno miesto antstolė Sonata Vaicekauskienė

Antstolės Sonatos Vaicekauskienės kontora

Adresas Nemuno g. 25-1B, LT-44295 Kaunas
Telefonas +370 37 422057, +370 37 309800, +370 37 309801, +370 37 309802, +370 37 309803, +370 37 309804, +370 37 309805, +370 37 221126
Mobilus telefonas +370 687 84840
Faksas +370 37 200056
Internetinis adresas http://www.antstoliurumai.lt
El. paštas s.vaicekauskiene@antstoliai.lt

Kauno miesto antstolis Valdas Zubinas

Antstolio Valdo Zubino kontora

Adresas Laisvės al. 101A-12, LT-44291 Kaunas
Telefonas +370 37 323762, +370 37 320095
Mobilus telefonas +370 634 78752
Faksas +370 37 406819
Internetinis adresas http://www.antstoliurumai.lt
El. paštas V.Zubinas@antstoliai.lt

Kauno miesto antstolė Audronė Adomaitienė

Antstolės Audronės Adomaitienės kontora

Telefonas +370 37 202891
El. paštas A.Adomaitiene@antstoliai.lt

Kauno miesto antstolė Gita Andrijauskienė

Antstolės Gitos Andrijauskienės kontora

Telefonas +370 37 201125
El. paštas G.Andrijauskiene@antstoliai.lt

Kauno miesto antstolė Neringa Bacevičienė

Antstolės Neringos Bacevičienės kontora

Telefonas +370 37 240021
El. paštas n.baceviciene@antstoliai.lt

Kauno miesto antstolis Regimantas Budreika

Antstolio Regimanto Budreikos kontora

Telefonas +370 37 422053
El. paštas R.Budreika@antstoliai.lt

Kauno miesto antstolė Rima Gražienė

Antstolės Rimos Gražienės kontora

Telefonas +370 37 225442
El. paštas R.Graziene@antstoliai.lt

Kauno miesto antstolis Virginijus Kučinskas

Antstolio Virginijaus Kučinsko kontora

Telefonas +370 37 320096
El. paštas V.Kucinskas@antstoliai.lt

Kauno miesto antstolis Marius Lekečinskas

Antstolio Mariaus Lekečinsko kontora

Telefonas +370 37 323097
El. paštas M.Lekecinskas@antstoliai.lt

Kauno miesto antstolis Marekas Petrovskis

Antstolio Mareko Petrovskio kontora

Telefonas +370 37 227214
El. paštas M.Petrovskis@antstoliai.lt

Kauno miesto antstolė Reda Stašenienė

Antstolės Redos Stašenienės kontora

Telefonas +370 37 225632
El. paštas R.Staseniene@antstoliai.lt

Kauno miesto antstolis Saulius Užkuraitis

Antstolio Sauliaus Užkuraičio kontora

Telefonas +370 37 423883
El. paštas S.Uzkuraitis@antstoliai.lt

Kauno miesto antstolė Jurgita Žilinskaitė

Antstolės Jurgitos Žilinskaitės kontora

Telefonas +370 37 201720
El. paštas j.zilinskaite@antstoliai.lt
Naujienos
Lietuva vidaus rinkoje pasiskolino 35 mln. eurų Lietuva vidaus rinkoje pasiskolino 35 mln. eurų
2020-08-03
Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta obligacijų emisija už 35 mln. eurų. Už ją yra mokama 0,1...
„Luminor“ Lietuvoje atostogų išleido 73 milijonus eurų būsto paskolų „Luminor“ Lietuvoje atostogų išleido 73 milijonus eurų būsto paskolų
2020-08-03
Prasidėjus koronaviruso pandemijai ir siekdami neutralizuoti jos pasekmes, bankai savo klientams leido atidėti būsto paskolų...
Senturgyje – daiktų įvairovė, o kai kurie kainuoja kelis tūkstančius eurų Senturgyje – daiktų įvairovė, o kai kurie kainuoja kelis tūkstančius eurų
2020-08-01
Savaitgalį Kaune kolekcininkai ir išskirtinių daiktų mėgėjai tradiciškai susitiko didžiausiame Baltijos šalyse sendaikčių ir...
Biurų rinka Kaune: stabiliai auganti ir įvairiapusė Biurų rinka Kaune: stabiliai auganti ir įvairiapusė
2020-07-31
Pastaruosius kelerius metus Kaune itin sparčiai kuriami nauji verslo centrai ir patalpos: formuojasi ištisi verslo rajonai Ka...
Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.