Šeštadienis, birželio 06 d.

Seimo valdyba

Lietuvos Respublikos Seimas
Lietuvos Respublikos Seimas
Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija
Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Į. kodas 188605295
Telefonas +370 5 239 6060, Faksas: +370 5 239 6289
El. paštas priim@lrs.lt
Lietuvos Respublikos Seimas

Viktoras Pranckietis

Seimo Pirmininkas

Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 5 2396001
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt/
El. paštas: Viktoras.Pranckietis@lrs.lt

Rima Baškienė

Seimo Pirmininko pirmoji pavaduotoja

Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396654
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt/
El. paštas: Rima.Baskiene@lrs.lt

Irena Degutienė

Seimo Pirmininko pavaduotoja

Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396651
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt/
El. paštas: Irena.Degutiene@lrs.lt

Gediminas Kirkilas

Seimo Pirmininko pavaduotojas

Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396609
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt/
El. paštas: Gediminas.Kirkilas@lrs.lt

Jonas Liesys

Seimo Pirmininko pavaduotojas

Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396623
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt/
El. paštas: Jonas.Liesys@lrs.lt

Arvydas Nekrošius

Seimo Pirmininko pavaduotojas

Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396678
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt/
El. paštas: Arvydas.Nekrosius@lrs.lt

Irena Šiaulienė

Seimo Pirmininko pavaduotoja

Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396717
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt/
El. paštas: Irena.Siauliene@lrs.lt

Gabrielius Landsbergis

Seimo opozicijos lyderis

Adresas: Gedimino pr. 53, 01109 Vilnius
Telefonas: +370 5 239 6721
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Gabrielius.Landsbergis@lrs.lt
Naujienos
Apklausa: karantinas neapribojo lietuvių noro įsigyti būstą Apklausa: karantinas neapribojo lietuvių noro įsigyti būstą
2020-06-05
Nors karantinas pristabdė naujų būstų pardavimus, panašu, kad greitu metu ši rinka turėtų bent iš dalies atsitiesti. Kaip rod...
Gegužę namų ūkiai išlaidavo jau daugiau negu balandį Gegužę namų ūkiai išlaidavo jau daugiau negu balandį
2020-05-29
Gegužę  gyventojų atsiskaitymai banko kortelėmis aiškiai rodo, kad mažmeninė prekyba po balandį patirto smūgio atsigauna. Tie...
„Swedbank“: Lietuva atsigauna greičiau nei Baltijos kaimynės „Swedbank“: Lietuva atsigauna greičiau nei Baltijos kaimynės
2020-05-27
Karantino sustabdyta Lietuvos ekonomika, panašu, jau grįžta į prieš pandemiją buvusį lygį, pastebi „Swedbank“ ekonomistai. Iš...
VSAT pareigūnu galima tapti baigus 15-os savaičių kursus VSAT pareigūnu galima tapti baigus 15-os savaičių kursus
2020-05-27
Informuojame, kad nuo 2020 m. rugsėjo 7 d. Pasieniečių mokykloje bus organizuojami Pasieniečio įvadinio mokymo kursai. Turinč...
Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.