Seimo valdyba

Lietuvos Respublikos Seimas
Lietuvos Respublikos Seimas
Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija
Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Įmonės kodas: 188605295
Telefonas: (8 5) 2396060, Faksas: (8 5) 2396289
El. paštas: priim@lrs.lt
Lietuvos Respublikos Seimas

Viktoras Pranckietis

Seimo Pirmininkas
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396001
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Viktoras.Pranckietis@lrs.lt

Rima Baškienė

Seimo Pirmininko pirmoji pavaduotoja
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396654
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Rima.Baskiene@lrs.lt

Irena Degutienė

Seimo Pirmininko pavaduotoja
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396651
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Irena.Degutiene@lrs.lt;irdegu@lrs.lt

Gediminas Kirkilas

Seimo Pirmininko pavaduotojas
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396609
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Gediminas.Kirkilas@lrs.lt;gekirk@lrs.lt

Jonas Liesys

Seimo Pirmininko pavaduotojas
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396623
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Jonas.Liesys@lrs.lt

Arvydas Nekrošius

Seimo Pirmininko pavaduotojas
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396678
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Arvydas.Nekrosius@lrs.lt

Irena Šiaulienė

Seimo Pirmininko pavaduotoja
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396717
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: irsiau@lrs.lt;Irena.Siauliene@lrs.lt

Remigijus Žemaitaitis

Seimo Pirmininko pavaduotojas
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396972
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Remigijus.Zemaitaitis@lrs.lt

Viktorija Čmilytė-Nielsen

Seimo opozicijos lyderė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396347
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Viktorija.Cmilyte@lrs.lt
Naujienos
Kaip pasiruošti verslo kelionei? Kaip pasiruošti verslo kelionei?
2019-09-18
Tam, kad verslo kelionė būtų visapusiškai sėkminga, labai svarbu jai tinkamai pasiruošti. Prieš tai verta apgalvoti nemažai a...
Kaip nepermokėti skolinantis? Kaip nepermokėti skolinantis?
2019-09-16
Skolindamiesi pageidaujamam pirkiniui įsigyti ar kitoms vartojimo reikmėms daugiau nei pusė gyventojų (54 proc.) atsižvelgtų...
Kodėl moterims galima mokėti mažiau? Kodėl moterims galima mokėti mažiau?
2019-09-13
Vokietijoje jas vadina Rabenmütter (liet. moterys varnos). Šie paukščiai tikrai neturi švelniausiųjų reputacijos, atvirkščiai...
Geras verslo šūkis: kaip jį sukurti? Geras verslo šūkis: kaip jį sukurti?
2019-09-11
Šūkis – tai reikšminga įmonės identiteto dalis. Jis tiek pat svarbus, kiek ir logotipas ar pavadinimas, todėl šūkio kūrimui v...
Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.