Seimo valdyba

Lietuvos Respublikos Seimas
Lietuvos Respublikos Seimas
Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija
Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Įmonės kodas: 188605295
Telefonas: (8 5) 2396060, Faksas: (8 5) 2396289
El. paštas: priim@lrs.lt
Lietuvos Respublikos Seimas

Viktoras Pranckietis

Seimo Pirmininkas
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396001
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Viktoras.Pranckietis@lrs.lt

Rima Baškienė

Seimo Pirmininko pirmoji pavaduotoja
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396654
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Rima.Baskiene@lrs.lt

Irena Degutienė

Seimo Pirmininko pavaduotoja
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396651
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Irena.Degutiene@lrs.lt;irdegu@lrs.lt

Gediminas Kirkilas

Seimo Pirmininko pavaduotojas
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396609
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Gediminas.Kirkilas@lrs.lt;gekirk@lrs.lt

Jonas Liesys

Seimo Pirmininko pavaduotojas
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396623
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Jonas.Liesys@lrs.lt

Arvydas Nekrošius

Seimo Pirmininko pavaduotojas
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396678
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Arvydas.Nekrosius@lrs.lt

Irena Šiaulienė

Seimo Pirmininko pavaduotoja
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396717
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: irsiau@lrs.lt;Irena.Siauliene@lrs.lt

Remigijus Žemaitaitis

Seimo Pirmininko pavaduotojas
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396972
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Remigijus.Zemaitaitis@lrs.lt

Viktorija Čmilytė-Nielsen

Seimo opozicijos lyderė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396347
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Viktorija.Cmilyte@lrs.lt
Naujienos
Projektoriai renginiams: štai kodėl verta išsinuomoti Projektoriai renginiams: štai kodėl verta išsinuomoti
2019-07-23
Projektorius – dažniausiai gana nedidelis įrenginys, perteikiantis vaizdą ekrane. Jo prireikia per pamokas ir paskaitas, vers...
Solidumo kriterijus renkantis laikrodį Solidumo kriterijus renkantis laikrodį
2019-07-23
Solidus rankinis laikrodis – taip akį traukiantys aksesuarai neretai apibūdinami prekeivių. O ir pasidairius į vitrinas nesti...
Užuolaidų praktiškumas ir kuriamas įspūdis gali būti neprilygstami Užuolaidų praktiškumas ir kuriamas įspūdis gali būti neprilygstami
2019-07-23
Kalbant apie interjerą galima išskirti dvi kryptis – grožį ir praktiškumą. O vienas geriausių pavyzdžių, kad šie dalykai dera...
Odontologijos klinika „Odontėja“: kad pacientai procedūrų metų jaustųsi patogiai Odontologijos klinika „Odontėja“: kad pacientai procedūrų metų jaustųsi patogiai
2019-07-23
Moksliniai tyrimai rodo, kad šypsotis naudinga. Deja, jei yra kokių dantų trūkumų, burna prisidengiama delnu ar apskritai ven...
Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.