Seniūnų sueiga

Lietuvos Respublikos Seimas
Lietuvos Respublikos Seimas
Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija
Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Įmonės kodas: 188605295
Telefonas: (8 5) 2396060, Faksas: (8 5) 2396289
El. paštas: priim@lrs.lt
Lietuvos Respublikos Seimas

Rima Baškienė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396654
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Rima.Baskiene@lrs.lt

Irena Degutienė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396651
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Irena.Degutiene@lrs.lt;irdegu@lrs.lt

Eugenijus Gentvilas

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396311
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Eugenijus.Gentvilas@lrs.lt

Jonas Jarutis

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396673
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Jonas.Jarutis@lrs.lt

Vytautas Kamblevičius

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396441
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Vytautas.Kamblevicius@lrs.lt

Ramūnas Karbauskis

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396102
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Ramunas.Karbauskis@lrs.lt

Gediminas Kirkilas

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396609
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Gediminas.Kirkilas@lrs.lt;gekirk@lrs.lt

Gabrielius Landsbergis

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396721
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Gabrielius.Landsbergis@lrs.lt

Jonas Liesys

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396623
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Jonas.Liesys@lrs.lt

Bronislovas Matelis

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396679
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Bronislovas.Matelis@lrs.lt

Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396657
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Radvile.Morkunaite@lrs.lt

Arvydas Nekrošius

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396678
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Arvydas.Nekrosius@lrs.lt

Aušrinė Norkienė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396956
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Ausrine.Norkiene@lrs.lt

Andrius Palionis

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396612
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Andrius.Palionis@lrs.lt

Viktoras Pranckietis

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396001
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Viktoras.Pranckietis@lrs.lt

Jurgis Razma

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396693
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Jurgis.Razma@lrs.lt;jurazm@lrs.lt

Viktoras Rinkevičius

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396979
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Viktoras.Rinkevicius@lrs.lt

Julius Sabatauskas

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396697
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Julius.Sabatauskas@lrs.lt

Irena Šiaulienė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396717
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Irena.Siauliene@lrs.lt;irsiau@lrs.lt

Agnė Širinskienė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396683
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Agne.Sirinskiene@lrs.lt

Rita Tamašunienė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396706
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Rita.Tamasuniene@lrs.lt

Remigijus Žemaitaitis

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396972
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Remigijus.Zemaitaitis@lrs.lt

Viktorija Čmilytė-Nielsen

Seimo opozicijos lyderė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396347
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Viktorija.Cmilyte@lrs.lt
Naujienos
Kalėdos atkeliauja traukiniais: interaktyvus žaidimas ir magiška Kalėdų senelio rezidencija Vilniaus geležinkelio stotyje Kalėdos atkeliauja traukiniais: interaktyvus žaidimas ir magiška Kalėdų senelio rezidencija Vilniaus geležinkelio stotyje
2019-12-05
Šventinis šurmulys, interaktyvus žaidimas visai šeimai, Kalėdų senelio kuriami stebuklai – visa tai ir dar daugiau šiemet dov...
Moteris po darbo pokalbio tapo verslo savininke Moteris po darbo pokalbio tapo verslo savininke
2019-12-04
Kaunietė Rasa Naverdauskaitė keletą metų svarstė galimybę imtis savo verslo – atidaryti nedidelę kavinę ar užkandinę. Tačiau...
Minint 25-tąjį „Playstation“ gimtadienį: ko tikėtis iš būsimojo „PS5“? Minint 25-tąjį „Playstation“ gimtadienį: ko tikėtis iš būsimojo „PS5“?
2019-12-03
Lygiai prieš 25-erius metus, gruodžio 3-ąją, Japonijoje buvo pristatyta pirmoji legendinė žaidimų konsolė „PlayStation“, kuri...
Tarptautinė neįgaliųjų diena: ko šalyje trūksta ypatingiems vaikams ir jų tėvams? Tarptautinė neįgaliųjų diena: ko šalyje trūksta ypatingiems vaikams ir jų tėvams?
2019-12-03
Šiandien, gruodžio 3-ąją, minima Tarptautinė neįgaliųjų žmonių diena – Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos duomenimis,...