Pirmadienis, rugpjūčio 03 d.

Vilniaus miesto antstoliai

Antstoliai
Antstoliai
Lietuvos antstolių rūmai
Konstitucijos pr. 15, LT-09319 Vilnius
Į. kodas 126198978
Telefonas +370 5 275 0067, +370 5 275 0068
Antstoliai

Vilniaus miesto antstolė Jurgita Bareikienė

Antstolės Jurgitos Bareikienės kontora

Telefonas +370 5 2407751
Mobilus telefonas +370 685 37529
El. paštas J.Bareikiene@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolė Irena Beliačic

Antstolės Irenos Beliačic kontora

Telefonas +370 5 2626093
Mobilus telefonas +370 685 37519
El. paštas I.Beliacic@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolis Darius Bliznikas

Antstolio Dariaus Blizniko kontora

Telefonas +370 5 2104862
Mobilus telefonas +370 615 59484
El. paštas D.Bliznikas@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolis Mindaugas Dabkus

Antstolio Mindaugo Dabkaus kontora

Telefonas +370 5 2300756
Mobilus telefonas +370 682 30591
El. paštas M.Dabkus@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolė Inga Karalienė

Antstolių Ingos Karalienės, Neringos Lipeikienės, Ginto Badikonio, Andriaus Bublio ir Ramūno Kamarausko kontora

Telefonas +370 5 2691550
El. paštas i.karaliene@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolis Donatas Kisielius

Antstolio Donato Kisieliaus kontora

Telefonas +370 5 2610261
Mobilus telefonas +370 606 27775
El. paštas d.kisielius@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolė Virginija Meškauskienė

Antstolių Virginijos Meškauskienės ir Irmanto Gaidelio kontora

Telefonas +370 5 2700081
Mobilus telefonas +370 645 44442
El. paštas V.Meskauskiene@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolė Daiva Milevičienė

Antstolių Vitalio Milevičiaus ir Daivos Milevičienės kontora

Telefonas +370 5 2607788
El. paštas D.Mileviciene@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolis Vytautas Mitkus

Antstolio Vytauto Mitkaus kontora

Telefonas +370 5 2734216
El. paštas v.mitkus@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolis Saulius Mulevičius

Antstolio Sauliaus Mulevičiaus kontora

Telefonas +370 5 2742794
El. paštas S.Mulevicius@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolis Arminas Naujokaitis

Antstolio Armino Naujokaičio kontora

Telefonas +370 5 2790990
El. paštas a.naujokaitis@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolė Brigita Palavinskienė

Antstolių Brigitos Palavinskienės ir Eduardo Sergėjevo kontora

Telefonas +370 5 261 0163, +370 5 215 0767
El. paštas B.Palavinskiene@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolė Daiva Prunskienė

Antstolės Daivos Prunskienės kontora

Telefonas +370 5 2659094
El. paštas D.Prunskiene@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolė Aurelija Puodžiukienė

Antstolių Gintauto Puodžiuko ir Aurelijos Puodžiukienės kontora

Telefonas +370 5 2724794
Mobilus telefonas +370 673 52999
El. paštas A.Puodziukiene@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolė Asta Stanišauskaitė

Antstolių Dainiaus Šidlausko ir Astos Stanišauskaitės kontora

Telefonas +370 5 2058130
El. paštas asta@antstolis.info

Vilniaus miesto antstolis Darius Stakeliūnas

Antstolių Nemiros Šiugždaitės-Stakeliūnės ir Dariaus Stakeliūno kontora

Telefonas +370 5 2742742
Mobilus telefonas +370 687 87099
El. paštas D.Stakeliunas@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolis Dalius Traigys

Antstolio Daliaus Traigio kontora

Telefonas +370 5 2507462
Mobilus telefonas +370 610 37190
El. paštas d.traigys@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolis Robertas Vasiliauskas

Antstolio Roberto Vasiliausko kontora

Telefonas +370 5 2652787
Mobilus telefonas +370 600 48608
El. paštas r.vasiliauskas@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolis Rimantas Vižainiškis

Antstolio Rimanto Vižainiškio kontora

Telefonas +370 5 2159590
El. paštas r.vizainiskis@antstoliai.lt
Naujienos
Lietuva vidaus rinkoje pasiskolino 35 mln. eurų Lietuva vidaus rinkoje pasiskolino 35 mln. eurų
2020-08-03
Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta obligacijų emisija už 35 mln. eurų. Už ją yra mokama 0,1...
„Luminor“ Lietuvoje atostogų išleido 73 milijonus eurų būsto paskolų „Luminor“ Lietuvoje atostogų išleido 73 milijonus eurų būsto paskolų
2020-08-03
Prasidėjus koronaviruso pandemijai ir siekdami neutralizuoti jos pasekmes, bankai savo klientams leido atidėti būsto paskolų...
Senturgyje – daiktų įvairovė, o kai kurie kainuoja kelis tūkstančius eurų Senturgyje – daiktų įvairovė, o kai kurie kainuoja kelis tūkstančius eurų
2020-08-01
Savaitgalį Kaune kolekcininkai ir išskirtinių daiktų mėgėjai tradiciškai susitiko didžiausiame Baltijos šalyse sendaikčių ir...
Biurų rinka Kaune: stabiliai auganti ir įvairiapusė Biurų rinka Kaune: stabiliai auganti ir įvairiapusė
2020-07-31
Pastaruosius kelerius metus Kaune itin sparčiai kuriami nauji verslo centrai ir patalpos: formuojasi ištisi verslo rajonai Ka...
Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.